Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta tömítés kell az...

Milyen fajta tömítés kell az autó klímához?

Figyelt kérdés
Jó anyagát tekintve az olaj hő álló? Mint pl. motor olaj tömítés? vagy hidraulika tömítés? Vagy valami speciális anyagból van? Kb. mennyibe kerül egy db?

2014. jún. 3. 19:58
 1/3 Gábor t ***** válasza:
100%

Szia. a klimatömlő csatlakozolyára gondolsz?

Ha igen szerintem ilyet lehet venni , ha bemész egy klimáshoz talán el is adnak,

nem kell különös dologra gondolni .

legyen puha és mondjuk olaj álló jobb mint a semmi tettem már klima csatlakozora jobb híján NBR (olaj álló) ógyürüt nem volt rá panasz, de jobb a kimondottan klimához veszed a tömítést, mert szerintem az az olaj nem ez az olaj , de a semminél az is több , nálunk pl egy ógyürű kb. 15 ft. de ez nem kimondottan klimához való .

2014. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kopasz555 ***** válasza:
Speciális tömítés és ne is használj mást mert az olaj megeszi. 200-1500 vannak tömítések.
2014. jún. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 J. Tóth válasza:
A klímánál collos szilikon tömítések vannak.
2020. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!