Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen japán autót ajánlotok?

Milyen japán autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén az internet okosságaira alapozom meg a tudásomat. :D Találtam egy cikket, ami a legmegbízhatóbb autóknál a japán autókat említi.


A keret 300.000 - 500.000 Ft lenne, inkább a benzin felé hajlok, de a dízellel sincs semmi bajom. Nem családi autó lenne, 80-100 lóerő feletti lenne a jó, de nem vagyok milliomos szóval a fogyasztás is lényeges, mindennapi használatra gondoltam. Persze értem, hogy még több kritériumot kellene megadjak, hogy könnyeben tudjatok választ adni, de sok minden érdekelhet:)


Köszönöm!



2014. jún. 3. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nissan Almera/ Primera a neked megfelelő benzinmotorral. Almeraból az 1.6-osat ismerem, az nagyon strapabíró, a Primerákat nem ismerem.
2014. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
De persze az örök klasszikus, amit mindenki mer ajánlani az a Suzuki Swift.
2014. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kiegészítve a japán autók kategoriát, hogy a mazdát és a toyotát is beleértem, csak nem tudom, hogy japán-e.


Igen a swift az örök darab, de a suzukik annyira nem érdekelnek! :) De persze nem sz@rozom le őket.

2014. jún. 3. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Én a Toyota Carina 1.6 16V benzinest ajánlanám neked van belőle 117 pacis is a fogyasztásuk normálisnak mondható annak ellenére hogy a carina nem egy kis autó.De erről olvasgathatsz a népítéleteknél.

egyébként egy ilyen autóról beszélek

[link]

2014. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mitsubishi Colt 1600 GLX: bitang jó kis kocsi, a Lancer kistesója. Városban könnyű vele parkolni, fürge, mozgékony kis autó. Fogyasztás már nem tudom mennyi pontosan, de olyan 7-8 l/100km körül alakul. Amúgy 113 lóerős változat (vagy akörüli), érdemes kipróbálni szerintem.
2014. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:

Én meg a Primerát ismerem.

Az 1.6 nagyon jó, szerettem, motorikusan nem volt bajom. Tette amit kell, szépen, ügyesen. Lehet haladni is vele, a lengökarokat kell néha cserélni.

2.0-nàl a lengökarok szintúgy rosszak, átülve az 1.6ból nagyon gyorsul, nagyon tud menni és ezzel sem volt bajom soha. Kicsit többet eszik (sok várossal 8, de 1600km pályán, nuugodtan 6,3 jött ki), viszont 4000nél seggberúgják és 17éves létére elég hamar hozza a 190et.


Vannak hibái mint minden autónak (ablaktörlö mechanika, felsö lengökarok, 1.6 gyújtáselosztó), de összességében nézve hálás "kis autó".

2014. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honda Accord 93-98 2.0
2014. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Honda. A mienknek 11 évig nem volt semmi baja.
2014. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igazából mindegy, hogy milyen japán autót veszel, mert mind megbízható. A japán kocsik közt is a toyota a legjobb, nekem is toyotám van és meghalnék érte :)

Német gagyi hulladékokat soha ne vegyél, mert csak a hírük nagy de folyamat szervízelni kell őket!!

2014. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!