Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort vásárolnék? (Többi lent)

Zs. kérdése:

Motort vásárolnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 50-es robogót venni a nyár folyamán. Igazából nem nagyon értek hozzá. Próbáltam informálódni, de még így se nagyon tudom. Sok helyen olvastam kínait ne. Így is rettentő hosszú lista maradt:


- Aprilia scarabeo

- Piaggio liberty

- Piaggio Zip (újabb típus kb 2005-től)

- Piaggio Typhonn

- Yamaha BWS/Booster

- Peugeot Ludix


Árban olyan 100.000-150.000 körüli értékben gondolkozok. Kérem csak olyanok írjanak akik valamilyik típust használták/ják. Azzal én nem vagyok kisegítve, hogy "Azt hallottam, hogy.."



2014. jún. 5. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ők lemaradtak a listáról:

- Yamaha Vino

- Honda Scoopy

2014. jún. 5. 19:55
 2/5 Granitis ***** válasza:

Peugeotot ne vegyél mert egy szemét, apriliának magas a szervizigénye csak úgy mint a piaggionak.

Ami közül nyugodtan válogathatsz:yamaha, honda suzuki, gilera de szerintem a toplistás a Honda Dio. 0 szervízigény szép kialakítás jól megy olcsó, kell ennél több (unokatesóm most kapott egyet és egy kis seggrakéta )

2014. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
robogó az nem motor mikor fogjátok már fel
2014. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2-es! A piaggio, aprilia kettősről én is úgy hallottam, hogy többet kell költeni, ezért köszönöm a megerősítést. Honda Dio-ban nem igazán gondolkodtam, nekem nagyon kicsinek és csúnyának tűnik. (Elég magas és nehéz vagyok nem tudom bírna-e?) Úgy látom a #3-as is próbált válaszolni de neki nem sikerült. Kár.
2014. jún. 5. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:

A robogó tényleg nem motor :3

Egyébként én is a japánok közül mernék válogatni, föleg Yamaha és Honda. Robogóm még nem volt, de eddig 2 Honda motor sokáig hü társam volt, nagyon a szívemhez nötek. Ha váltani szeretnék, a következö is valószínüleg Honda lenne. Szerintem a robogóik is jók, továbbá egy Yamahával szintén nagyon meg voltam elégedve, de ö is sport-túra volt.

2014. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!