Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó autó a BMW 318i...

Mennyire jó autó a BMW 318i 2004-es évjáratú? És 1.800. 000 Forintért lehet jót vásárolni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyiért már bőven kapni jó állapotút.
2014. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1.5 - 1.6 millió Forinttól vannak már 2004-től 318i-k, de ezek még ki tudja, mennyi kilométerrel (általában ki sem merik írni milyen sokat mentek már velük) és szervizkönyv nélkül. 1.8 millió környékén láttam frissen Németországból behozottat szervizkönyvvel, 170e km körül, de az meg már motorcserés volt, de legalább gázszettes ( [link] ) Keresettek ezek a 2 literes benzinesek, mert ahhoz képest egészen keveset fogyasztanak és már elég erősek.
2014. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan annyiért láttam most egy gyönyörűt. Pontosabban 3000 euróért. Majdnem kettőszázezer kilométerrel. A regadót is hozzászámolva már megcsapná a kétmilliót. 1.8ért ha forintban van akkor good deal.

Én inkább Mercit vennék. Kicsit ritkábbak, minőségibbek, a motorjaik jobbak és nagyobb presztízsűek.

2014. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbbi hozzászóló vagyok. Elírás történt: nem 3000 euróért láttam azt a Bmwt, hanem 6000 euróért.
2014. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!