Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám kiszedni az...

Hogyan tudnám kiszedni az autókárpitból a beszáradt foltokat?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt autót ami nagyon koszos volt. Kölcsönöztem egy szőnyegtisztító gépet, de nem vette ki a foltokat, sőt még a mosópor foltok is látszanak néhány helyen. Mivel tudnám kiszedni ezeket a foltokat? Nem tudom mivel önthették le, de több éve benne lehet. Alkoholra és zsírra tippelek.
2014. jún. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kárpíttisztító sprayket. Van ilyen Prevent márkanéven is, használati utasításnak megfelelően kell alkalmazni.
2014. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy próbálkoztam kárpittisztító habbal is, de semmi változás. Ez volt az első lépés, még a gép használata előtt. A válaszod köszönöm.
2014. jún. 6. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hideg zsir oldo plussz erős kefe . Jo kis sikálni .vizes porszivoval ki szivod a vizet.de persze vedd ki az ülést a kocsibol ! Napon meg szárad.
2014. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, kicseréled a kárpitokat. Bontóba, ha találsz olyan kocsit mint ami neked van, olcsóbban hozzájuthatsz.
2014. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na sikerült ??
2014. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt olvastam, hogy hígítatlan ecet és kefe mindent kivesz a kárpitból, és tényleg sikerült, ajánlom én is :)

Köszi a válaszokat

2014. aug. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!