Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » P11 Primerámnak kő kemény a...

J.Jani kérdése:

P11 Primerámnak kő kemény a kuplungja, mitől lehet ez? Amiket cseréltem az elmúlt hónapokban: Komplett szett (tárcsa, szerkezet, csapágy) továbbá kuplung villa, lendkerék és bowden. Mégis kemény és darabosan tudom csak felengedni. Üdv! Jani

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 18:23
 1/1 anonim válasza:
Konkrétan a típust nem ismerem de másokból kiindulva én először biztosan a bovdent nézném meg,nem e szorul esetleg valahol,jó helyen van e elvezetve,meg van e zsírozva?A kinyomócsapágy helyesen van betéve?A szerkezet gyári-e?(ha nem akkor lehet hogy a beszerelt alkatrész nem gyári minőségű)De akár azt is el tudom képzelni hogy a kuplung villa vezető perselyei koptak el esetleg el vannak deformálódva vagy valami belekerült oda és ott ezzel azt koptatja ezért szorul.
2014. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!