Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Neos-ról mi a véleménye...

Yamaha Neos-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Robogót szeretnék venni, 120-130 ezer ft-ot szánnék rá max. Kinéztem egy Neos-t. 2000-es évjárat, Minarelli blokkos, kevés km-el. Tulaj szerint, és a km óra szerint 8500 km van benne. Ez mennyire reális?


Mi a véleményetek a Neos-okról? Jó robogók? Azért néztem ki ezt, mert nagytestű 50-est szeretnék, hogy könnyen elférjek rajta.



2014. jún. 7. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
jó blokk van benne. 14 éves motor és 8500 km? évente ~600 km. Nem rossz mivel japán, Yamaha, sok baja nem szokott lenni. Vigyázz, hogy ne egy tuningoltat vegyél
2014. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kata kata ***** válasza:
Csak a hátrányait írom.Legalábbis nekem.Elég gyenge a világítása sok mindent nem látni vele a sötétben.Dobfékkel szereltek hátul.Ennyi.
2014. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ha csak ennyi a hátrány, akkor meggyőztél arról, hogy megvegyem. :)

Úgyis csak nappal használnám, éjjel, ha menni kell valahova, kocsiba ülök. Nyári időszakban szeretném kiváltani a kocsit a melegben, és nem tagadom, a fele akkora fogyasztás sem hátrány.

Emellett száguldozni sem akarok, tisztában vagyok vele, hogy egy 50-es gép lenne alattam. Ergo elég lehet a hátsó dobfék.

2014. jún. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!