Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Škoda Fabia Junior 1. 0 -...

Škoda Fabia Junior 1. 0 - vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

vélemények errrol az autorol? Mennyire romlanak,hibas szeria,vagy mennyit eszik ehet az ilyen auto? Mennyi lehet a vegsebessége...ugy ertem nem csak a varosban hanem lemenni vele 50km ilyen motorral lelehet olyan uton ahol hajtnak az autosok....


elso autokent gondoltam.nincs nagy elvarasom csak hogy neromoljon el,ne kelljen allandoan szervizelni es ne egyen sokat olyan 6l :) jo lenne.


2014. jún. 7. 14:34
 1/6 laciku 02 ***** válasza:
Szia Kérdés: Uj autó? vagy használtan vetted? Nekem is ilyen van de a kérdéseid túl tágak.
2014. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hasznaltam neztem oket,1000€ tol kezdodik SK ban
2014. jún. 7. 16:14
 3/6 A kérdező kommentje:
2014. jún. 7. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Az 1.0 MPI motorral az a gond hogy ez még a klasszikus 40 éves konstrukció. Megbízható, de fogyasztásban nem a legjobb. Érdemes keresni egy 12 szelepes 1.2 HTP-t, annak ugyan erősen kerti traktor hangja van, de jól fogyaszt és egész nyomatékos. Ha vásárlás után kicserélteted a vezérműláncot és rendes szintetikus olajat töltesz bele, sok baja nem lehet.
2014. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es a 1,4mpi vagy 1,2htp jobb
2014. jún. 7. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de mint tapasztalat mondom hogy olcsó alkatrész, egész jól kitart, de az 1 literes motorok 3 hengeresek. Nem eszik de viszont nem is megy...
2014. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!