Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik? Trabant...

Első autónak melyik? Trabant vagy zsiguli?

Figyelt kérdés

Melyiknek mekkora a fenntartása éves szinten?

Melyiket érdemesebb? Trabantból inkább a kettő üteműn gondolkodtam mert az jobban megy, zsiguliból meg 1400-as felett. Nekem fontos az ereje, teljesítménye, megbízhatósága, fenntartása.

Szóval szerintetek melyiket vegyem? Mondjatok konkrét típust, hogy melyikből melyik fajtát ajánlanátok.


2014. jún. 7. 19:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
mennyi összeged van kocsira?
2014. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%

én inkább egy F Astrat ajánlanék ezek helyett

összességében az opel olcsóbb viszont komfortosabb

2014. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha neked fontos az ereje, akkor felejtsd el a két ütemű Trabantot. De ma már annak a fenntartása sem olcsó, mert nehezen jutsz alkatrészhez. Amiért viszont egy Zsigulit tudsz venni, azért szerintem kapsz egy csapott hátú Opel Astrát, ami mindaddig megy, amíg teljesen szét nem esik alattad. Ráadásul ahhoz bontóban bármit meg tudsz venni.
2014. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hát én úgy 70 ezret szánnék rá. Mert ugye ezen felul van még az átiratás, meg srb. Átiratás mennyi korul van? Hát nekem nekem valahogy jobban tetszik egy zsiguli mint egy f astra, hangja is sokkal jobban tetszik, főleg akkor jon meg a hangja mikor már van egy kis rohadás a kipufogón.

100.000ft alatt szerintem nemigazán van olyan opel, suzukit semmiképp nem akarok.

2014. jún. 7. 20:18
 5/27 A kérdező kommentje:

De viszont fontos lenne a fogyasztás is, egy zsiguli pl egy kocka lada simán megeszi a 10 litert és akkor még nagyon nem is nyomom neki, egy f astra meg szerintem elmegy felével ha nem nyomom nagyon.

Mennyi lehet annak az a fenntartása amit be kell fizetni utána? Tehát én nem a szerelésekre gondolok hanem adókra, biztositas, meg muszaki meg stb. Mennyiből jonne ki kb.?

2014. jún. 7. 20:26
 6/27 anonim ***** válasza:

biztosítás az rengeteg mindentől függ, ezt így nem lehet megmondani

[link]

első három rublikát kitöltöd , és megtudod mennyi lesz az átírás

2014. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Zsiguli egy fullos Mercedesnek számit a Trabant mellett szerintem, pláne ha erősebbet akarsz venni. A Zsigulik elég tágasak, viszonylag erősek, és a kényelem sem olyan rossz, a vezetési élménye pedig kiváló (legalábbis én nagyon szeretem).
2014. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Csak a zsiguli az simán benyeli a 10 liter benzint 100 km alatt
2014. jún. 7. 20:44
 9/27 A kérdező kommentje:

Akkor az átírás is ott van még a 50 ezer forintnál.

És akkor a zsigulit éves szinten mennyibe kerul fenntartani? Tehát az adók meg stb az mennyi?

2014. jún. 7. 20:49
 10/27 anonim ***** válasza:
És azt hiszed, hogy a Trabant nem eszik rengeteget? Ráadásul abba még egy csomó olaj is kell, cserében van egy papirautód, ami alig birja vonszolni magát, és megbizhatatlan is.
2014. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!