Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 100-as...

Mi a véleményetek a 100-as skodáról?

Figyelt kérdés

[link]


Hobbi autónak kéne, esetleg később kapna egy nagyobb motort(akár típusidegent) be lehet építeni akár egy 25i akár egy vr6-os vagy hasonló karakterisztikájú motort? le lehet papirozni?



2014. jún. 9. 11:14
 1/4 A kérdező kommentje:
+ egy bónusz kérdés, a motorcsere+a papirozás + és a szervíz díja mennyibe kerülne(ha műhelyben építi, nem lehúzó szakember)?
2014. jún. 9. 11:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb kizárt, hogy azokat a 6 hengeres motorokat itthon belepapírozod.

Egy komplett motorcsere mindennel együtt szerintem simán lenne annyi, mint az autó ára.

2014. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez így ahogy van elég hülyén néz ki! Mintha 15-20 mázsa cement bele lenne pakolva a kocsiba elől-hátul.


Fél millát nem adnék érte, de te tudod...


Ha nagyobb típusidegen motort teszel bele, akkor a kasznin kívül mindent cserélhetsz az autón, futómű, fékek, kipufogórendszer, stb. Rengeteg egyedi alkatrészt kell legyártatnod, jó esetben mindenről kéne műbizonylat is.

Egy milla még simán rámenne. És nagyon kis esélyt látok arra, hogy a végeredményt valaha közúton legálisan használhatod majd.

2014. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: szär. Aki sokáig ilyet hajtott annak lehetnek ugyan nosztalgikus érzései, de autónak pocsék az S100-as még ha el is vitte az embert mindenhova ahová el akart jutni. 1975-től 1988-ig ilyen volt apáméknak, azon tanultam meg vezetni, de láttam hogy mekkora kín elpakolni benne a nyaralás cuccait és nem értettem hogy miért előz le bennünket minden autó az országúton. Ergonómiáról meg nem is érdemes beszélni vele kapcsolatban. Meg ha Porschét akarsz csinálni belőle akkor annak nagyon nem jó alap. Még azzal kis alumíniumöntvény 4 hengers motorral is borzasztóan könnyű az eleje, egy nagy bazi öntöttvas 6 hengeressel meg szerintem hátra is billen álló helyzetben.
2014. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!