Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb kormányos kocsinál,...

Jobb kormányos kocsinál, magyar forgalomba helyezéshez mi minden kell?

Figyelt kérdés

Regadó befizetni, gondolom, de ezen kívül

vagy ha ez megvan, akkó kapásbó má használhatom is itthon???


2010. jan. 2. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha volt már normál balkormányos kocsid és egy fal előtt álltál és égett a lámpopa éjszaka biztos láttad, hogy balról-jobbra megy feljebb a fény, hogy ne világítson a szembejövő szemébe, de az útszélét megvilágítsa.


tehát vagy lámpatestet cserélsz vagy láttam olyanokat akik odaragasztottak egy sötétítű fóliát, kb gyufásskatulya méretűt és ezzel megoldották


de persze mielőtt azt odaragasztották be kellett lőni a teljes helyét.


egyébként nevegyél jobbkormányost, nekem nagyon nemtetszik meg amúgyis balkézzel váltani meg kézifékezni?! visszataszító. tudom hogy olcsóbbak de általában az angliában leselejtezetteket adják ide..:D

2010. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Létezik az elöző problémára egy egyszerűbb megoldás : elviszed egy szaküzletbe és ott pár száz forintért beállítják neked a fényszórót, ugyanis erre megvannak a megfelelő emberek, nincs szükség ragasztgatásra, meg búra cserére.


Egyébiránt nem elég a regadó befizetése, KPM-es műszakit kell tennie, ami elég kemény, de nem lehetetlen (azt nem tudom, hogy ott nézik-e a fényszóró magasságot, szerintem nem, de elég kukacosak :D )


Renegeteg utánajárás az egész papírmunka egy ilyenhez. Ha már külföldről akarsz behozni autót, akkor olyat hozz, aminek jó helyen van a kormánya :)

2010. jan. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!