Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es hajtásim van több mint...

A1-es hajtásim van több mint két éve, azt különbözeti kifizetéssel csak A2-re változtathatom át?

Figyelt kérdés

Illetve lehet akár már korlátlanra is? Egyébként 22 éves vagyok.

Ha csak A2-re válthatok jelen pillanatban, akkor az körülbelül mennyibe kerülne nekem?

Mert elkezdtem csinálni a folyamatot egyik régi autóiskolás tanárral de ott jó 230 euróba kerül + bélyeg... Nem akar átvágni? Mert hát nem lesz semmi vezetés meg vizsga akkor mi kerül annyiba?

Havernak Ak-ról A-ra a különbözeti csak 60 euróba került azt hiszem.. de nem tuti.

Köszönöm


2014. jún. 14. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel euróban számolsz felteszem nem magyar jogosítványokról van szó. Így érdemes lenne az adott országban kérdezősködni, utánanézni a lehetőségeknek.
2014. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szlovákiában lakom, na de attól még érdekelne, hogy nálatok körülbelül mennyi, mert azért 60 és 230 euró között van különbség érdekelne, hogy nálatok az összeg melyikhez van közelebb.
2014. jún. 14. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon teljesen más a rendszer.

Motoros jogsik között annyi kapcsolat van hogy a korlátlant olcsóbb megcsinálni ha már van A1 vagy A2 jogsid. És ha van B jogsid akkor olcsóbb az A1. Más váltási lehetőség nincs.

2014. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!