Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Galant tuning, tippek?

Galant tuning, tippek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kezdem a jogsit és remélhetőleg nyár végére leteszem.

Fogok venni egy autót, amit majd idővel tuningolni szeretnék.

Mitsubishi Galant tetszik nekem nagyon, az amelyiknek olyan nagy széles íves az eleje ^^

De van egy nagy problèmám. Nem értek a kocsikhoz még egyátalán, a tuninghoz meg még úgyse..:/

Az email címemre(easypro97@gmail.com)valaki lenne olyan kedves küldene oldalakat, ahol minden le van írva, ahhoz hogy egy gyári autoból egy tuningolt verdát tudjak csinálni miközben tanulok is kérdőjel...

Bocsi ha hülyeséget írok de mint mondtam nem értek ehhez ezért kérnék segitséget!

Ha valamit be akarok szerelni az autóba/ra hova érdemes vinnem?Nagyon várom, hogy vezethessem a galantot. :DD

Még valami, mennyiből jönne ki egy teljesen feltuningolt galant hifivel együtt. PM be is írhattok nyugodtan!

Köszönöm!


2014. jún. 15. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak külsőt vagy teljesítményt is akarsz tuningolni?

Amúgy ha még jogsid sincs és az autókhoz sem értesz akkor a lehető legnagyobb hülyeség hogy veszel egy Galantot, tuningolod, majd csapatod vele. Kezdő jogsival vagánykodni balesetveszélyes, és nem miattad mondom hanem a többi közlekedő épsége érdekében.


Majd ha lesz megfelelő rutinod és pénzed (mert egy normális tuning nem olcsó) akkor vegyél egy hobbiautót.

2014. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem vagánykodni akarok vele, én mindig is átgondolom a dolgokat.. Biztos nem fogom neki nyomni amíg nem ismerem...

Belső tuningra gondoltam, mert én úgy tudom hogy a külső tuningot a legvégén kell csinálni aminek több oka is van.

400-ért néztem a kocsit, de még azt sem tudom mit kell nézni, hogy ép még e az autó. Annyit tudok hogy a karosszéria fontos hogy milyen állapotban van.

2014. jún. 15. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy rendes belső tuning a vételár többszöröse lesz. De ha nem vagánykodásra kell akkor minek a tuning és a hifi?
2014. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem 500 forint lesz.. Megyek dolgozni, és összerakom a pénzt a nagyobb kiadásokra. Nem azt akarom hogy a világnak tetsszen, hanem hogy nekem.. Azért kell bele hifi mert szeretem a mély zenéket.. Olvasgatok a neten mindent, de honnan tudjam hogy amit írnak az megbízható e... Ezért kérdezem meg több helyen is hogy segítsenek, valami hozzá ertö vagy akinek van már egy tuning kocsija vagy jár versenyekre ilyesmi.

Eléggé eltértünk a témától, én tippeket kértem, tanácsokat, vagy olyan oldalakat ahol le van írva amit tudni kell mielőtt belekezdenék egy autó tuningolásába..

2014. jún. 15. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is a köhém rendeleteket érdemes átolvasni, hogy milyen feltételekkel mehet egy átépített autó forgalomba.
2014. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal hozzáértőt. Egyébként nem mindegy, melyik motorját akarod tuningolni. Én inkább tennék alá szép felnit, ablakokat lesötíteném, zenét raknék bele esetleg ültetném is.
2014. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudtok ajánlani hozzáértőt? Annyit tudok, hogy nem szabad egy valamiből a legerősebbet, mert összefügg minden.

Szabolcs megye közelében ismertek valakit aki megbízható ért hozzá, és korrekt?

2014. jún. 15. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Előbb legyen meg a jogsid, utána törd a fejed ilyeneken. Messze van még a vége. Majd akkor ülj gép elé és kérdezősködj.
2014. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1997-2001-ig tetszenek a galantok amiknek az eleje szép nagy széles. Tudtok linkelni ilyen eladó alap kocsikat? Max 500e ft-ig.

Jólvanakkor.... Majd írok 2 hónap múlva, csáó!

2014. jún. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!