Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek se érdemes swiftet...

Szerintetek se érdemes swiftet venni?

Figyelt kérdés

Nem ez az álom autóm de most csak erre fog telleni.

Idén év vége felé szeretnék autót venni.

Egyik haverom lebeszélne a suzukiról mert nagyon nem biztonságos és szerinte érdemesebb egy golfot venni inkább.

Nekem arra kellene egy autó hogy 10-10km-t menjek vele, esetleg néha 50km.

A lényeg hogy olcsó legyen, keveset fogyasszon és megbízható legyen a korához képest.

A Golf III kb 7-8 litert eszik benzinből, én ezt sokallom.


2014. jún. 15. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj nincs a swiftel se,ha gondozva van, csak magyarországon sok a sznob +asz.
2014. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Te jó ég, ez mekkora hülyeség már. Akkor a barátod szerint aki Swifttel jár az mind potenciális öngyilkos? Nem Swiftem van, de ez a kérdés kinyitotta nálam is bicskát.

Amire neked kell az autó, arra a lehető legésszerűbb megoldás a Swift.

2014. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy a törésbiztonsága nem a legjobb, de olcsón fenntartható megbízható autó. Kisebb koccanásoknál a Swift is megvéd, nagyobb ütközéseknél meg inkább a szerencsén múlik a dolog, egy 3-as Golf sem fog megvédni ha egy X6-osssal belédmennek 200-al.
2014. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ, hogy mikori. Az újabb Suzukik nagyon is jók a saját kategóriájukban. A régiek viszont tényleg nem túl biztonságosak. Egy ismerősünké már egy koccanástól totál felgyűrődött.

Városi autónak teljesen jó szerintem egy ilyen kisebb autó. Hosszabb távra, több száz km-re viszont nem szívesen indulnék el vele.

2014. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az új swiftet nem venném meg mert túl van árazva. A régi jó lenne addig amíg nem telik egy normális autóra.
2014. jún. 15. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem normális autó? Van 4 kereke, motorja, meg mindene.
2014. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A haverod elég butácska, és csak a szokásos sztereotip marhaságokat tudja szajkózni.
2014. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég fapados autó és később valami minőségibb kellene.
2014. jún. 15. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyámnak régi swiftje van, amíg nem volt saját autóm eléggé sokat vezettem. 12 éves és köszöni jól van, még sose kellett rá nagyobb pénzt költeni, elég volt neki az olajcsere meg max. 1-2 apróság. Fogyasztani keveset fogyaszt. Nyilván nem egy versenyautó, de a városi forgalomhoz bőven jó és országúton is azért lehet vele rendesen haladni. Az 1.0-s motor autópályázáshoz kicsit kevés, de amúgy 145 körül van a vége és ha nincs emelkedő bírja tartósan a 130-at, csak a hangja eléggé durva olyankor. Kényelemben tényleg nem egy nagy szám, de ha max. 50 km-re használod, akkor ez sem fog zavarni. Biztonság meg hát...nem szeretnék vele ütközni, az tény. De amúgy ha egy olcsón fenntartható autó kell olcsón, akkor szerintem a legjobb választás!
2014. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért a GOlF3-at sem nehéz ropira törni, majd ezt mutasd meg egy haverodnak:

https://www.youtube.com/watch?v=OwHtJ3nYPTw


A Suzuki A-ból B-je, rohangálós autónak jó. Kérdés mennyi a keret, mert azért a Swiftből is akadnak extrás példányok ( klíma, ABS, tükörfűtés..). Ha olcsó igénytelen autó kell,amivel ki lehet húzni pár évet, akkor Swift.. :D


Viszont az 1.3-as Swift is meg fog enni 7 liter benzint, az 1.0 az nem, de az tényleg csak helyben rohangálós autónak ajánlom.

2014. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!