Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó hangtechnika?

Lopokus kérdése:

Autó hangtechnika?

Figyelt kérdés
Lehet hogy volt már ez a kérdés, de tudnátok segíteni, hogy milyen fejegységet vegyek (max 40k-ig) és milyen hangszorókat ( a 6db, csipogóval max 50k). Se erősítőm se semmi, nem nagyon értek a témához, mély ládát se akarok, csak a gyári rendszernél kéne egy jobb.

2014. jún. 15. 20:22
 1/6 dirtboy ***** válasza:

újonnan 40ért kenwood illetve jvc fejeket nézegess szerintem /1din méretűeket/,használtan szóba jöhet,alpine,clarion,pioneer is.


6db hangszóró mi a p icsának? autó hifi kell jó hangzással vagy dolby surround?


erősítő kellene a jó végeredményért mert a fejek elég hamar betorzítanak.

az ajtó szigetelésről ne feledkezz meg.

2014. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én ezt néztem: alpine cde 180rm : [link]


és azért 6 hangszóró, mert annyi van alapból:D

2014. jún. 15. 22:25
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Üdv a fanclubon:)


Ha találkozóra hazajutok, majd megmutatom az enyémet. Nem nagy cucc, de bőven elég:)


Sony fejegység+erősítő+szubcső+4db sony hangszóró

2014. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

alsó kategóriás fej,de célodhoz jó lesz,úgy sem a hangminőségre törekedsz,ha meg az igényeidet ez is ke elégíti tudásban akkor jó.

Alpine jó márka nincs vele gond nekem is az van de ilyen olcsó fejek közül lehet másik jó márka többet is tudna adni.


egyébként a többi hangszórót nem kell kiszedni csak nem kell vissza be kötni.

ilyen egyszerű a 6hangszórós problémád.

2014. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem tudtam hogy ilyen hihetetlenül jó közösség vagytok. :D " a Nissan az nem egy kocsi, hanem egy életérzés" és tényleg:D
2014. jún. 16. 10:21
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Ez igaz, életérzés:)


Szintúgy P11:)

2014. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!