Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Honda Civic 1.6...

AggóDoom kérdése:

Első autónak Honda Civic 1.6 VTI (160Le) (? ) Megfelel első autónak?

Figyelt kérdés

Tetszik a külseje, belseje, mindene.Kicsit drágának tartom.

Jöhetnek személyes vélemények, tapasztalatok.A ferdehátú Hondáról van szó :)

Előre is köszi a válaszokat.



2014. jún. 15. 21:20
 1/9 anonim válasza:
Én is olyat akartam, de úgy döntöttem, hogy mazda mx5-öt fogok első autónak venni:DVan az utcánkba egy olyan Honda és nagyon jól néz ki főleg hogy tuningolva van:D
2014. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is az utcán rohangálva láttam meg, és rohadtul megtetszett.

Na ötletek?:)

2014. jún. 15. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
mért ne felelne meg? az igaz hogy kicsit komoly " játékszer" lenne egy kezdőnek ...mert biztos sokszor lenne benned a vágy hogy nyomjad neki.. és azért tud menni , de csak ezért nem ajánlom ha úgy nézzük, ám meg ja kicsit drága , mivel eélg sok a széthajtott belőle...
2014. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
boyracer kivik?
2014. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha neked ez tetszik. Vagy már tetszik a BMW is? :P


Én mondjuk egy forintot nem adnék ezekért, de nem vagyunk egyformák. Egyszer láttam egy eladó Civicet, igaz az csak stock 1.5 volt, de bőr belsővel elég pofás volt. :D

2014. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VarMa ***** válasza:

Elso autonak semmikeppen sem... Nekem volt VTi-m es tapasztalatbol mondom nem lehet megallni, hogy az ember ne tapossa ki a belet is. Ebbol kifolyolag nagyon sok a lerugott, szetb*szott, agyon biztositozott peldany.

Nem mellekesen friss jogsival en azt mondom tul eros auto, meg a sima 1.6 vtec-et is soknak mondanam.

Nezzel elso egy 1.4 90le-s valtozatott, egy reszt fenntartasilag is jobban josz ki, mas reszt van eselyed tulelni a tanulo idoszakot. Optikailag szinte semmi kulonbseg sincs.

A fogyasztasa sem volt nalam keves, 10-11 alatt soha nem fogyasztott...

Hja es hacsak nem mas nevere teszed az autot akkor eleg komoly havi koltsegekkel szamolhatsz (biztositas, teljesitmeny ado,stb...)

En imadtam pedig egy fapados sz*rnak tartom a mai napig is , de amikor az ember nyomta neki a hangja miatt mindent elnezztem neki...

2014. jún. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan, mint kezdő motornak egy 100 lóerős túramotort venni.Ha hosszú életű akarsz lenni, rutint szerezni bőven elég gyengébb autó is. Ráadásul az alkatrészek aranyárban vannak.
2014. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a váalszokat, lesek egy 90 lovasat :)

bmw-k is tetszenek, pont nézegettem őket...:D:D

2014. jún. 17. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Első autónak valamilyen V8-as felel meg, aztán jöhetnek majd a komolyabb autók.
2014. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!