Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóban ha cd-t hallgatok...

Autóban ha cd-t hallgatok minden kisebb gödörnél megáll a zene 1-2 másodpercre?

Figyelt kérdés

A hiba pár hete jött elő.


Elején nem idegesített mert csak a nagy bukkanóknál jött elő ez a jelenség.

De mára már minden kis úthibánál előjön..


Hallgatom a cd-t és a gödörnél vagy bármiféle más úthibánál amin kicsit megdobódik az autó a zene megáll pár másodpercre aztán ugyan onnan folytatódik..


Mi lehet a hiba és lehet e javítani?



2014. jún. 16. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lemezzel ezt csinálja? Ha igen, akkor a lejátszó élete kezd véget érni.
2014. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, minden lemezzel...

sajnos =S



nem lehet valahogy megjavítani?:D megpiszkálni esetleg... vagy csak valami kilazult .. ?

2014. jún. 16. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom elképezlni, hogy öreg (maga az autórádió is, és ezzel együtt a technikája is) a rádiód és nem rendelkezik modern rázkódás elleni védelemmel.


Venni kell egy modernet, egy újat.

2014. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

14 éves b cectraról van szó gyári rádió..

eddig működött...



Gyárilag 12 hangszoró van az autóban.. és attól félek ha veszek egy másik cd -s rádiót nem tudom rákötni mind a 12 hangszorót

2014. jún. 16. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2012. júliusában Astra F esetében ahogy a srác kivette a gyári kazettás rádiót, lehúzta róla a csatlakozót, az új rádiót megnézte; annyit kellet csinálni, hogy a központi kijelző érintkezőit kellett levágni a csatlakozóról, de utána egy az egyben rá lehetett dugni az új rádióra!

Minden tökéletesen működik, értelemszerűen a középső kijelző nem ír ki rádióinformációt, de kit érdekel, amikor XXI. századi technikát képviselő autórádióm van. :D

2014. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fejtisztítás segíthet a dolgon.

De esélyes, hogy a fej fárad

2014. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irány a szerviz ha nem akarsz új rádiót bele.Semmit se tudsz vele csinálni. A rázkódásvédelem úgy működik, hogy nem a valós időben játsza le a zenét hanem puffereli az adatokat.A hiba elektronikai jellegű a látszat ellenére is.
2014. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!