Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes w124 200d vafgy 250d?

Mercedes w124 200d vafgy 250d?

Figyelt kérdés
Melyik lenne jobb választás, es automata váltóval vagy manualissal? Mind fogyasztasilag, mind teljesitmenyileg es hasznalhatosagilag.

#Mercedes #manuális váltó #250d automata váltó
2014. jún. 17. 15:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Es a sima 250d? Jelentős kulonbseg van Köztük?
2014. jún. 27. 19:44
 12/19 anonim ***** válasza:
Kb 3-5 dl-rel kevesebb, sztem csak ennyi.
2014. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
1993-as 200D automata tulajdonos vagyok, es biztosithatom a hozza nem erto, csak autosmagazinokbol tajekozott hozzaszolokat, hogy az auto hiaba 75loero, de nagyon szep nyomateka van a 2000-es motornak es lehet, hogy nem gyors es nem vetekszik egy C63 AMG-vel, de felettebb eros! A fogyasztasa nem nagyon lepi at a 6,7 litert, de nem ritka a 6,2 sem, szoval eleg vicces amikor 10-12 literes fogyasztasokrol pletykalnak olyanok akik esetleg egy nem karbantartott lezuzott peldanyban ulnek, jobb esetben eletukben nem vezettek ilyet! A valtoja hangtalanul es gyorsabban kapcsol, mint sok mai peldany, egy varosi szituacioban az ember nem tud kulonbseget tenni 75 loero nagy nyomatekkal es 130 loero ugyanakkora nyomatek kozott..., es szukseg sincs ra. Emelkedon akar a legnagyobb sarban, vagy hoban is elvontatok egy 3.5 tonnas kisteherautot, aki pedig 100 km-es sebesseget var egy ilyen utszakaszon annal valami nincs rendben... 19 ev utan lett cserelve az ekszij, de az is el lett teve tartaleknak, a gumi, muanyag es egyeb gyorsan kopo alkatreszeken kivul nem igenyelt komolyabb beavatkozast! Izzitogyertyak gyariak benne es poccre indul a legnagyobb hidegben, amikor mas auto nelkul kenytelen elindulni! Az alkatresz potlas szinten nem egetvero koltseg, legyen barmirol szo! A W124 szerelem nem veletlen nalam, mert olyat tett le eddig az asztalra nalam amit az eddig hasznalt 11 autom kozul egyik sem tudott ubereleni, de megkozeliteni sem! Legyen szo barmelyik motor es felszereltseg valasztekrol! Es ezt tapasztalatbol irtam, nem pedig hasrautes szeruen, mint itt sokan! En barmelyiket csak ajanlani tudom, mert ennel nincs jobb auto a vilagon az hetszentseg!
2014. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
szabi830315-nak igaza van, nekünk manuális váltós, teljesen jól megy, mikor Bulgáriába mentünk vele, a román szerpentineken ment 120at, nagyon jó autó, még szabi válaszát annyival tudnám pótolni hogy nincs még egy ilyen autó ami így kanyarodik... A kerék kanyarodásnál aláfordul vagy nem tudom hogy mondjam, de amíg egy átlag autónak kétszer kell nekiindulni hogy forduljon, addig ez a merci megfordul helyből... Nagyon jó autó, 200D megéri, de szar állapotú fél millió forintosokat ne is nézz!
2014. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

200d erőtlenségét az automata tényleg kompenzálja a városi közlekedésben de autópályán megőrülsz mert az áttétel miatt olyan hangos mint egy zsiguli. Mai közlekedésben csak elkellene egy 2.5 td de inkább 3.0 td.

Persze ezek ilyen sorrendben drágulnak.

2015. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

3.0 td. Város 9-10 liter.

Teljesítmény: elegendő

használhatóság: van benne valami luxus érzés az igazi luxus mercikből ami fel dobja a hétköznapokat. Igazi élmény a hathenges és automata párosítással játszani. Ha nincs kedvem valahova elmenni, útközbe megjön. :) Még a dugóban való araszolás is élvezet.

2015. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem utolso, hogy mikor es mennyiert vasaroltad az autod? Vagy most mi az erteke?
2015. febr. 4. 22:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Jókat 1.5 millió körül, igazán szépeket e fölött lehet találni, már ha még találsz. Természetesen 300td a legdrágább. Mikor vettem sok autótípust megnéztem főleg sokkal fiatalabb 2000cc dízeleket amik fogyasztásban és talán menetteljesítményben verték azonban minden másban a 124 300td győzött. pl: Nem az olcsó mcpherson futóművel van szerelve. Már akkor passzív hátsókerék kormányzása volt. Ha bemelegszik még a mai dízelekkel is felveszi csöndességben a versenyt legalábbis a négyhengeresekkel biztosan.
2015. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ja és 1 éve 2 guriga volt
2015. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!