Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki aki ért hozzá, hozzá...

Brassányi Tímea kérdése:

Valaki aki ért hozzá, hozzá tudna szólni? 168 cm vagyok,60 kg, és szeretnék egy olyan 125 ccm motort venni amiről leér a lábam. Ne nevessetek ki, ha hülyeséget kérdeznék, még csak most tájékozódom a témában. Eddig egy Aprilia RS-t néztem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte akármelyik 125ösről leér a lábad, ha ekkora vagy.

Amúgy ülésmagasságot minden motorhoz meg lehet nézni (a műszaki paraméterek között le van írva), az alapján lehet viszonyítani.

2014. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az RS kétütemű, tehát nem fér bele az A1 kategóriába?
2014. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jóval erősebb mint, ami belefér az a1-be, de a nagyrészüknek 11kw forgalmija van. Amú bőven lefog érni a lábad.
2014. jún. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Azt hiszem mégiscsak az A-s mellett fogok dönteni, mert itt Győrben nem éri meg a kiegészítő jogsi...
2014. jún. 19. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
jobban jársz az A korlátlannal valóban. Nekem is A1 kategóriám volt, Aprilia 125-öm és 11kW-os forgalmi. Aztán egy trafi fotó meg a rendszám alapján levágták hogy nem az a 11kW-os RS125-el hasítok mint ami a forgalmiba bevan jegyezve, mivel a fotón 181 km/h volt. Szerencsémre autópályán mértek be, így csak 51 km/h-val léptem a 130-as határt. A büntetést bekellet fizetni, a motort kimérettetni és átpapíroztattni, nekem meg levizsgázni A korlátlanra. Szóval nem éri meg csalni vele. Egyébként a lábad simán leér róla.
2014. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uhhh. Az jó kör lehetett...


Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2014. jún. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!