Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hörög le Simsonom...

Miért hörög le Simsonom gázadásra?

Figyelt kérdés

Schwalbe-ról van szó 16n1 karbival.

Előzmények: Fúvókákat cseréltem, hó tisztára kipucoltam a karbit és kicseréltem a benzinállító csavart. Beállítani egyáltalán nem tudtam a gépet (akár merre is állítom a benzinállító csavart, gázadásra lehörög). Sokadik rúgásra pöffen egyet és néha jár. Az alapjáratot tartja, de csak ha jól becsavarom az alapjárati csavart. -SEBAJ!- mondtam magamban, mert néha kipörög olyan 15-20 mp gondolkodás után, és ha a magas fordulattartományban tartom, akkor megy is. Megtettem vele kb.100 métert, durrant kettőt-hármat és onnan tolás hazáig. Levettem a légszűrőt és állt benne a benzin. Aztán megpróbáltam beindítani csak így "csupaszon". Pöccre beindult, de ugyanúgy lehörög. :(

Hirtelen gázadásra benzingőzt nyom ki a levegőszűrő felőli oldalon és ha még ráhúzom a szívatót, akkor szabályosan SPRICCEL BELŐLE A BENZIN, MINTHA EGY SZÖKŐKÚT LENNE!!!


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 18. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A tűszelepet meg kéne nézni hogy zár-e rendesen, illetve az úszószintet is be kellene állítani. Mekkora fúvóka van benne?
2014. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

70-es

És a tűszelepről hogyan tudhatom meg, hogy zár-e rendesen?

Az úszóházban lévő kis "erkély" szintje felett olyan kb 1-2 mm-rel helyezkedik el a benzin.

2014. jún. 18. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Így kell beállítani: [link]


A tűszelepet kiszerelt állapotában a számba veszem és megfújom. Ha engedi a levegőt, akkor rossz.

2014. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Holnap neki is látok! :)

2014. jún. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!