Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Multhéten vizsgáztam AM...

Nagy Ákos16 kérdése:

Multhéten vizsgáztam AM kategóriából azaz mopedből automata váltos motorral és váltos motort vezethetek?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a vizsgaigazolást amit vinnem kell majd az okmányirodába és egy külön pontban megvan említve műszaki korlátozásként hogy csak automata váltóst vezethetek.Ami gáz mivel egyszer lehet beruháznék egy endurora vagy supermotora..Akkor ez hogy van?

2014. jún. 20. 10:34
 1/6 kata kata ***** válasza:
0%
Csak ha van valami egészségügyi problémád akkor korlátozzák az engedélyed.
2014. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Automata váltós gépjárműre szóló jogsi csak automata váltós gépjárműre jó, fordítva bármelyikre érvényes.
2014. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:

AM-nél is van már ilyen? :(

Azért ez ügyben a jogsi megkezdése előtt kellett volna érdeklődnöd, nem? Most már mindegy.

2014. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kata kata ***** válasza:
#2 Linkeld be légyszíves a forrást!Kíváncsi vagyok,hogy mit találtak már megint ki ezek a papír páviánok. :)
2014. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
100%

Irreleváns, az smkp nem gépjármű.


Wikiről:

Nem minősül gépjárműnek, bár saját motorja van: a mezőgazdasági vontató, a lassú jármű, a segédmotoros kerékpár, és a villamos.

2014. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szokásos "értelem" mint mindennél az országban...
2014. jún. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!