Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznalt szemely gepkocsit...

Hasznalt szemely gepkocsit vasaroltam, sok a karc rajta, polirozzom?

Figyelt kérdés

Mi a velemyenyetek a polirozassal kapcsolatban?Milyen hatasa lesz a karoszeriara nezve?

Az egyik polirozo valamilyen Korrekcios polirozast ajanl 20 es 40.000 forint kozotti osszegert,a penzt nem sajnalnam kiadni glancolasra,szerintetek megeri poliroztatnom?Egy 3 eves Opel Astra-rol van szo.

Koszonom a valaszaitok.



2014. jún. 20. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megér húszezret, hogy egy három éves autóról eltünjenek a karcok.
2014. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elég lenne színpontos Turtle waxot venni és azzal lekenni. Az is szép eredményt ad. Úgyis lesznek az autón karcok később is, majd pár év múlva jobban megéri átpolíroztatni.
2014. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vizéli László ***** válasza:
Ha zavar a karcolások, annyit biztos megér, de ahogy előttem is írták a wax is fedi valamennyire a karcokat. Pár év múlva pedig mehet a polírozás.
2014. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősnél még bőven megéri iylesmire költeni.
2014. jún. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!