Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Aston Martinnak milyen...

Az Aston Martinnak milyen presztízse, neve van a többi luxusautó márkához képest, mint pl a Ferrari, Lamborghini vagy Bentley stb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki laikus az autókkal szemben, az szerintem egy Mazda RX 8-ról is elhiszi, hogy egy milliárdos playboy bakár ül benne.
2014. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bankár.
2014. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mclaren is kicsikét alkalmas közúti használatra :) egy egygyerekes családi autónak elmegy a mindennapokban a legendás F1, mivel 3-személyes. Szerintem kevésbé néznek fel az Astonra, mint egy Ferrarira (amik manapság egyáltalán nem "húde nagy versenyautók", inkább túraautók, amik nagyon megállják a helyüket pályán), vagy Lambóra. Az ok, hogy a Ferrarira egy ikonként tekintenek, a Lamborghini meg húdejó a Need For Speedben, és minden gyerek álma, akárcsak Veyron és társaik... És sok gyerek ezen a szinten leragad, hiába nönek fel, nem tájékozódnak további autócsodákról, így továbbra is marad a csúcsszuper Veyron az etalon (egyébként kicsivel van 1900kg alatt, biztos jó lehet vele menni-egyenesen. És ha nyomod neki, 10-12 perc alatt 100litert benyel a "drágábbik benzinböl o.O ) Az Aston a fiatalok álomautói közé nem sorolható, mert igazából nem néz ki olyan nagyon agresszívan, jól áll neki a szerény szürke szín, míg az általad felsoroltak elöszeretettel használnak élénk pirosat, sárgát, zöldet... Feltünö színeket. Egy Aston mellettük egy mezei kupénak néz ki. Még ehhez jön az is, hogy messze nem olyan széles, mint pl. egy Murcielago. Mindemellett igazán ízléses, úri autókat csinál csodás hanggal, nagy nyomatékkal, a többiekhez képest kicsit lomha, gran turismos. Erröl jut eszembe, a Maserati is csinál gyönyörü, jó kocsikat, pl. az MC12 inkább konkurens a Ferrariknak, Lamborghiniknek, míg a Gran Turismo vagy a Quattroporte az Aston Martinnak. Még lehet, hogy azért is becslik kevesebbre az Astont, mert az átlag ember elérhetetlenebbnek tart egy szupersportkocsit, mint egy szerényebben kinézö túraautót. És hát az ember a végtelenre van teremtve, perszehogy a nagyon elérhetetlenre vágyik. A Bentley egész más tészta. Luxusszedanok terén mindigis ök voltak az etalon, meg a Rolls Royce. Oké, hogy a Bentleynek van kupéja is, de szerintem ez nem az ö kategóriájuk... Az etalon Bentley vagy Rolls Royce természetesen többet fog mondani a legtöbb embernek, mint a kevésbé ismert Aston Martin, de szerintem egy Aston sokkal ízlésesebb járgány :) szivesen eljárnék egy DB7-essel :3
2014. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!