Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelez az, ha a személyautó...

Mit jelez az, ha a személyautó műszaki vizsga árakban nagy különbség van az egyes szervizek között?

Figyelt kérdés

Pl. az egyik helyen 16-ért csinálják, máshol 20-ért, megint máshol 25-ért. Miért vannak ekkora különbségek az árban?


Ahol drágább, ott vajon alaposabban dolgoznak, és az olcsó helyen összecsapják? Érdemes a drágábbat választani?



2014. jún. 21. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
az adott szerviz ismerete nelkul erre a kerdesre nincs valasz. a vizsgadij egyseges, a tobbi az, amit a szerviz szamol ra sajat haszonkent. az, hogy ezert a penzert csinalnak-e valamit, rajtuk mulik.
2014. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16-ért csak akkor vizsgázik le az autód, ha te viszed el az NKH-hoz és átmész vele a soron. A többi már az egyes szervizek óradíján illetve az átvizsgálási díjakon múlik. Itt nincs olyan, hogy alaposabban dolgoznak vagy sem. Inkább arról van szó, hogy az egyik szerviz csak simán elviszi vizsgára, aztán vagy átmegy vagy nem, míg a másik szerviz teljes állapotfelmérést végez és ha nem felel meg, akkor el sem viszik, hanem értesítenek, hogy mit kell javítani a sikeres vizsgához.
2014. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ahová én járok, ott korrekt számlát adnak...

van ugye egy alapdíj, amitől kevesebb nem lehet, mert az az államilag meghatározott minimum..

ezt már itt írták, 16..

aztán bizonyos összegért előtte egyszer körbeviszik úgy, mintha vizsga lenne...ekkor kijönnek a buktató hibák, ezt közlik, és csak a hibakeresésért kell fizetni, a vizsgadíjat nem..

...ha jó a géped, akkor újra körbeviszik, most már élesben...ezután kapod a komplett számlát ...


szerintem korrekt eljárás.


16 ért a kötelező állami díj, ettől többért hírdetettben pedig benne van az előzetes vizsgálat, környezetvédelmi mérés, stb..


szerintem ha 25- re viszed, akkor sem kell szégyenkezned. beviszed, kihozod, örülsz újabb két évig(ha hibátlan)


a 16 os sk megoldás..és vagy átmegy, vagy nem..

2014. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem akartam a legolcsóbb helyre vinni. Az egyik helyről konkrétan átvizsgálás után (más miatt volt ott, de átnézték) kaptam árajánlatot, hogy 16 ezerért levizsgáztatják.
2014. jún. 22. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!