Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy egyedi...

Mennyibe kerülhet egy egyedi lökhárító (szett) legyártatása?

Figyelt kérdés
Igazából első-hátsó lökhárítóhoz kellene toldat+ küszöb, csak az autóhoz (Mercedes W126) Magyarországon ilyeneket egyszerűen nem lehet kapni, USA-ból rendelve pedig kb. 250e forint+ szállítás. Kíváncsi vagyok, hogy egyedileg legyártatva hasonló forma kijön-e olcsóbban. Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 22. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Legyártatva sem lesz olcsóbb, ráadásul ennyi pénzért lehet hogy valami gagyi üvegszálas tákolmányt kapsz.


Ilyen toldat én is nézegettem már. Nekem csak egy Opelom van, de a gyári toldatok hozzá 100.000Ft/db(!) áron fölül vannak.

Utángyártottat lehet kapni, de valaki egy egyik fórumon most szívott velük. Deformáltak, nem passzol a méret, stb. Végül 50.000Ft környékén talált olyat ami jó lett utángyártottból. De egy csak egy első toldat. Nincs benne a hátsó, se a küszöbök.

2014. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!