Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonban CM50 jelzés?

Simsonban CM50 jelzés?

Figyelt kérdés

Üdv!

Adott egy simson, mely már sok-sok pénzemet elvitte, cserébe feledhetetlen emlékeket kaptam.

A helyzet az, hogy 95 ccm-es léghűtéses henger, 5 sebességes hosszított váltó, vape gyújtás, és Bing karburátorral van szerelve.

Külsőre gyári simson, belülről fenevad.

Elől 13-as lánckerék, és slim gumikkal, végsebessége 101 km/h.

A helyzet az, hogy szerintem belefutottam egy trafiba 30-as táblánál 90 körül, és az a rendőr volt, aki ismer engem (régi barátok apával).

Hogyan tudnám elintézni, hogy hivatalos KPM vizsgán bevizsgált gép legyen?

Hivatalosan 50 cc, és 4kW alatt?



2014. jún. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem állítottak meg, akkor nincs para. Büntetés nem fog jönni, mert nincs a motoron rendszám, ami alapján azonosíthatnak. Az hogy a faterod haverja, még jó is. Csak nem fog pont a barátja fiával kicseszni.

Magyarországon a hivatalos út, a járművek átalakítását tekintve, egyszerű földi halandónak járhatatlan. Rengeteg pénz és idő, és van hogy ne is kivitelezhető még hivatalosan sem. Hagyd a fenébe a hivatalos utat és költsd inkább benzinre a pénzt. :)

2014. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van a Simsonodon hatósági azonosító jelzés ( rendszám) ? Ha nincs akkor Szombathelyen nem tudnak veled mit csinálni.. bünti nem lesz.


Azért azt halkan megkérdezném, hogy mi a p*csának kell 30-as táblánál 90-nel pirítani egy olyan motorral, aminek az engedélyezett sebessége valami 40km/h?


Addig fogjátok verni a nyálát a sok kismotoros meg robogós, míg itt is az nem lesz , mint Németországban. A rendőr majd megállít, felrakja egy sima görgős padra a motort és ha 40-nél többet megy, akkor feljelent és úgy megbüntetnek, hogy b*sz*rtok. Kell ez nektek? Saját magatokra hozzátok a bajt...

2014. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, amúgy nincs rajta rendszám ami alapján beazonosít, de fotó szerintem készült róla, lehet hogy legközelebb ha megállítanak megkérdezik hogy mi is volt ez, de ha apukád barátja csak nem csesz ki veletek...
2014. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugodtam :)
2014. jún. 23. 01:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi akkor nyugodtunk volna meg, ha ízt írod, hogy : " Igazatok van, legközelebb nem fogok 90-nel pirítani 30-as korlátozásnál"...
2014. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az is biztos hogy nem kell mégegyszer ilyen rizikó szóval lassítunk...
2014. jún. 23. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!