Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? Már 4 szer buktam...

Mit tegyek? Már 4 szer buktam autóvezetésből mert ideges vagyok és rezeg a lábam nem took úgy odakoncentrálni, pedig mikor nincs vizsgabiztos melettem semmi gond szinte hiba nélkül vezetem le az 1 órát

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Velem ugyanez volt, izzadtam, görcsöltem, hiába próbáltam nyugtatni magam a vizsgákra semmit nem ért. 3x buktam 4-re sikerült. A vizsgákon a lábam úgy remegett mint a légkalapács, teljesen szét voltam esve. Talán azért sikerült a 4. vizsga mert egyrészt nem tudom miért de talán a vb kicsit elnézőbb volt másrészt jobban koncentráltam a forgalomra. Egyébként nálam is az volt, hogy a gyakorlati órákon semmi bajom nem volt de mikor beült mögém a vb akkor teljesen off lettem. Próbálj meg lazítani, kipihent legyél, ne úgy gondolj rá mint egy vizsga (mondom ezt én...:D) hanem mint egy normál óra és sikerülni fog. Koncentrálj és lobogjon a cél előtted.
2014. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem veszel be vmi stressz oldót? ami segítene kicsit ellezúlni , amúgy meg , nem kell ettől annyira félni... mit parázol rá? ha tudod hogy jól ment és megy is, mit törődsz vele? fogd fel úgy hogy csak viszel valakit aztán kész.. nem azon kell izzadni jajj most figyel figyel mit fogok elrontani mert akkor tuti hogy vmit el is fogsz....
2014. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol autóvezetésnél akkor még jó hogy nem kapsz jogsit. Képzeld el hogy élesben, egyedül tör rád a para. Nyugtatót meg ne vegyél be.
2014. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem olyan nyugtatóra gondoltam amitől bármiféle baja is lehet.....
2014. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3-mas, marhára nem így van ahogy te ezt mondod. Ugyanúgy fostam és paráztam ahogy a kérdező amikor a vizsga volt. Azóta már jóideje egyedül vezetek autót és egy hangyányi félelmem vagy parázásom sincs, teljesen nyugodtan vezetek. Tudod ezt hívják úgy, hogy vizsgadrukk. Szóval amit mondasz az egy jó nagy baromság.
2014. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lökj be egy sört vagy egy felest. Attól még semmi bajod nem lesz és kicsit ellazulsz de nem fogsz balesetet okozni meg semmi. sógornőm megivott egy sört meg egy felest és nagyon lazán kezelte a vizsgát. elsőre sikerült is neki és mondta a vizsgabiztos, hogy így kell ezt csinálni nagyon ügyes volt. és észre se vett senki semmit, hogy ivott.. :) ha nem bírod a piát akkor hanyagold :D
2014. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ahogy elottem irtak valami tudatmodositobol tolj kis csekely mennyiseget.


Vagy a legosibb megoldas : fizesd le a faszba

2014. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!