Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet luxus autót bérelni...

Hol lehet luxus autót bérelni úgy hogy nem ül melletted senki és kb 2-3 napig nálad lehet?

Figyelt kérdés
Akarok évnyitóra bérelni egy Lamborghini-t de egy olyan oldalt se találtam ami megfelel a követelményeimnek. Csak ilyen szülinapi ajándéknak lehet adni 1-2 órás vezetést meg ilyenek vannak. Nekem pár napra kéne, és úgy hogy csak én ülök benne, nincs mellettem senki aki figyel.
2014. jún. 23. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen cég nem nagyon van, mivel elég drága sportautókról beszélünk, és egy Lambón egy karcolás javítása is több százezres nagyságrendű. Ilyen autókat max próbakörre lehet elvinni, de akkor is ül melletted valaki. És egy ilyen próbakör több tízezer forint, meg az esetleges kaució ami nem ritkán milliós. Ha te több napra akarod akkor csak a bérleti díj milliós nagyságrendbe lenne.
2014. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt bérelhetsz, olvasd el a napi bérlést: 3MFt kaukció + 330e Ft + ÁFA / nap, 80km megtett távolság túllépése esetén további díjak fizetendő, tehát 3 napra ez cirka 1 MFt + kaukció.


Ha ennyi pénzed van bérlésre, akkor már egy használt Ferrarit is tudsz venni, egy 10 éves Modena 14MFt, egy 96os GTS-t már 10MFt alatt vesztegetnek a használt autó weboldalon.

2014. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És mégis mennyit szánnál rá?
2014. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

#2:


Van aki ezért fizet?

:(


U.i: Elolvasod, hogy kaució, aztán többször is leírod, hogy "kaukció". Gondoltam szólok, hogy a piros hullámvonal nem sorminta a szó alatt!

:D

2014. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én se fizetnék érte, de van ilyen lehetőség. A kauciót valóban elírtam, köszönöm a helyreigazítást.


A hullámvonal a stilisztikai hibákat sem jelzi, helyesen: "Van, aki ezért fizet?"

2014. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
van rá pénzem az nem probléma :) használt ferrarit semmiképp nem veszek :D ha már veszek kocsit akkor teljesen újat veszek arra viszont még gyűjteni kell :)
2014. jún. 23. 22:52
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy normális. Inkább add oda a pénzt egy hajléktalannak...
2014. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jogos...
2014. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pénzt hajléktalannak? hogy piára költse? múltkor adtam kaját és elküldött a jó édes ....ba :) akkor ment el a kedvem az adakozástól
2014. jún. 24. 11:02
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Mit és a flancolás egy Lambóval, ha 3 nap múlva meg úgyis csak busszal mész be?

Nem leszólni akarlak, csak hát izé...

Akkor inkább bérelj egy Limót, abba belefér néhány évfolyamtársad is, meg a csajok.

2014. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!