Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fusionnal kapcsolatban...

Ford Fusionnal kapcsolatban vélemények?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei és hátrányai? Milyen tapasztalatok vannak ezzel az autóval kapcsolatban?:) Csak jó hallottam eddig viszont apu egyfolytában szidja hogy nem jó mert Ford..
2014. jún. 23. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé elmúltak az idők amikor a Ford béna autókat csinált. Igaz hogy a tdci motorcsalád nem a legjobb, de azt meg a franciák csinálták. És magadnak vagy apukádnak veszel autót?


Vélemények:

[link]

2014. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fusion nagyon jó autó, az enyém 8 éves, első tulaj vagyok, eddig egyszer romlott el a klíma, egyszer a szervokormány, ennyi 8 év alatt. Azért ez elnézhető és nem volt egeket verő költség. Az aksi még a gyári van benne, tökéletes 8 éve. Igazábol mindene tökéletes.
2014. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az nem olyan jó arány szerintem, ha 8 év alatt bedöglött már a klíma meg a szervó. Az pedig elvárható hogy egy akksi 8 évet bírjon. Nekem volt már olyan, ami 12 évig bírta.


Amúgy a 2000-es évek első felében nekem is tetszett a Fusion, de ma már nem biztos hogy ilyet vennék. A szomszédomnak ilyen van, konkrétan rosszat nem tudok rá mondani, de olyan kiemelkedően jót sem.

2014. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk egy 2006-os fusion-ünk van már 2 éve, eddig semmi baja nem volt, csak fogyóalkatrészeket kellett cserélni (légszűrő, olajszűrő, olaj....)

szerintem jó kocsi, a mienk 1.4-es 80 lovas benzines, alul is nyomatékos a motor mintha valami dízel lenne, de komolyan... 5.-ben 50 körül kb 1200-as fordulaton röhögve megy.. egyik ismerősöm még meg is kérdezte, ez biztos hogy benzines? xd

autópályán lazán felgyorsul 150-ig szval ott is lehet használni.

a fogyasztásával sincs gond, mi többre számítottunk, nagypapás tempóval sikerült kihozni egy tank benzinnél 6.5 literes vegyes városi, autópályás használatnál

persze normál használatnál többet fogyaszt de ha nem ész nélkül nyomja neki az ember akkor 7.5 literrel beéri

a váltója pontos, nem lötyög, egyedül a hátramenetet teszi néha félre ha már a kuplung kinyomása után annyi ideig várok hogy leálljon a váltóműben a fogaskerekek forgása, ilyenkor megint kuplungolni kell aztán úgy berakni

kicsit magasabban ülsz benne mint egy átlagos személyautónál

az egyetlen zavaró dolog benne az hogy nem egyenletes úton néha kicsit nyöszörög mert pl az ajtónál a fémre pattintották fel a műanyagot hogy ezzel is spóroljanak ott ahol nem fontos..de annyira nem zavaró

mi meg vagyunk vele elégedve..

2014. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!