Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2010-es évben hogyan módosul...

A 2010-es évben hogyan módosul a gépjármű vizsgáztatás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Most megint hallottam hogy a műszaki vizsgán fogják csinálni a zöld kártyát. Azt nem tudom idősebb autóknál évente e, mert olyat is hallottam korábban.
2010. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egybe van a vizsga a zöldkártyával. Külön zöldkártyára nem kell elvinni, he még van 1 év műszaki, de csak 1 hónap zöldkártya, csak majd egy év múlva műszakira...Forditva persze el kellesz vinni(1év zöldk.,1hó műszaki)
2010. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Je és egyenlőre arról nincs szó, h 1 év lenne, csak ha nem megy át akkor kivonják forgalomból(nyilván lesznek kiskapuk)
2010. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt dolog hogy ha egyik is le van járva, az majd még ráér. Vagy lesz egy átmeneti időszak, ameddig még lehet zölkártyázni külön, vagy meg kell egyszerre csináltatni.
2010. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt pontosan le van írva minden.

2010. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:25vagyok

Szerintem meg ne egy júliusi cikkre alapozzunk.

[link]

2010. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2010. jan. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!