Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem reagál indításra semmit...

Nem reagál indításra semmit az autó, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Fél éve vásároltam egy Daewoo matiz 2000 évjáratú autót benzinest. 2 hónapja lett szervizelve. A problémám a következő ha indítani szeretném a kocsit egyszerűen nem reagál semmire még indítózni sem indítózik. A műszerfalon a lámpák kigyulladnak, ha tovább fordítom a kulcsot nem történik semmi. Mai napon még mentem vele és már akkor éreztem hogy nincs rendben valami mert erősebben rázott a motor a kelleténél és meg lett a baj. Alapjáraton állt a kocsi nagyot rázkódott és leállt mikor próbáltam újra beindítani mintha ki vették volna a motort. Azóta nem reagál semmire. Mi lehet a probléma és mennyibe fog ez kerülni.

2014. jún. 24. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először az akkumulátorra gyanakodtam volna, de a többi panaszt olvasva komolyabb lehet a gond.
2014. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kata kata ***** válasza:
Nézesd meg egy szerelővel.Lehet,hogy csak egy kábel lecsúszott valahonnan, de lehet komolyabb hiba is.
2014. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szép lassan halt meg az akksid szerintem,mert semmi töltésed nincs.

Elsőkörben tölts rá az akksira,és nézd meg úgy mit csinál.

2014. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vizéli László ***** válasza:
Esetleg megnézheted az akkumlátorod földelését is. Engem az tréfált meg kicsit autó megvétele után 1 héttel.
2014. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
beállt az öninditó...
2014. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beviz Elek ***** válasza:

ha elromlik az önindító még nem áll le magától az autó

ha az akksi romlik el, akkor sem (nekem zárlatos lett és mentem vele 250km-t)


csak úgy viccböl nem kezd el alapjâraton "rázkódni".

ha tippelnem kellene így lâtatlanban, akkor vezérmüszíj szakadás vagy eltört valami a motorban és cserélhetsz motort

2014. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy olyan szerelővel, aki csinál diagnosztikát is, az a biztos!
2014. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

igenishogy nincs ereje, és leáll a kocsi ha beragadt az öninditó...

tapasztalatból mondom...

2014. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beviz Elek ***** válasza:

lehet hogy igazad van (és még jól is járna a kérdezö)

úgy értelmeztem hogy menet közben hányt be a verda


ezt hamar kipróbálhatja a kérdezö, ha próbálja indítózni hallani kellene ahogy kattan mikor behúz

ha nem kattan, bennragadhatott.

2014. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

A helyzet az hogy a kocsival együtt kaptam egy gyári új aksit garanciával papírja is meg van. Gondolom ha az aksija nem lenne jó akkor a műszerfalon a lámpák nem gyulladnának ki és még az elakadás jelző sem működne se a rádió. Pár ember elektronikára gyanakszik valaki meg injektorra. Behúzatom valahogy a kocsit szervizbe mert egyedül nem menne.

2014. jún. 25. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!