Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Bentley mit tükröz?

A Bentley mit tükröz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
"Gazdag vagyok, és szeretném, ha ezt rajtam kívül mindenki más is tudná."
2014. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kisebbségi érzés kompenzálása.
2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gazdagság, elegancia
2014. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fényt, azt tükrözi.
2014. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi mást tükrözne, mint a rengeteg pénzt és a gazdagságot? És persze a kivagyiságot. Nehogy már csak ő maga tudja és a családja, hogy ő gazdag, tudja az is aki most látja először az életében.. Eleganciát miért tükrözné? Meg könnyű elegánsnak lenni ha van rá pénzed...
2014. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egy megjegyzés, hogy bár a tulaj a gazdagságát akarja tükrözni, de pont nem azoknál éri el a célját, akiknek szánja, az "utca népének". Ugyanis az emberek fele kb annyit lát, hogy "nagy autó", és kész. Csak annak tűnik fel, aki mondjuk így ért hozzá, vagy kicsit jobban érdeklik az autók, és meg tud különböztetni egy Maseratit egy Ferraritól. A többieknek csak nagy batár, vagy az a szürke autó marad :)
2014. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért ha egy Bentleyt látsz, nem kell nagy szakértőnek lenni hogy lásd, ez valami különleges, és nagyon drága valami szerintem
2014. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szembejövő prolik arcán az irigységet... komplexusa nem annak van, aki gazdag és ezért jó autót vesz, hanem annak, aki rosszul van a kis "eko-boxában" a Bentley láttán.
2014. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!