Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes c200 komplessor k...

Mercedes c200 komplessor k 2001 vasarlas elotti problemak?

Figyelt kérdés

Azok segitseget kernem akik valoban ezt az autot hajtjak es nem a navigator meg hasonlo oldalakra vagyok kivancsi hanem sajat velemenyre mert jovo heten szeretnem megvenni.

Minden erdekel rola ,hibak ,buktatok ennek betegsegei pozitivumai.Jelenleg nekem w202 van. Ez ujabb karosszeria ami meg idegen.


2014. jún. 27. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Vicces, mert az autónavigátorom vagy a népítéletben a felhasználók írják le a tapasztalataikat, szóval neked pont az kéne...
2014. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajna pont erre a tipusra nem igazan sok minden van ezert itt kerdeztem meg hogy talan sikerrel jarok

Azert koszi

2014. jún. 27. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen kocsim, de inkább egy régebbi szívóbenzines W202.
2014. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezer koszonet a valaszert :)

Most adtam el a w202 tokeletes szep allapotban de mar kevesnek bizonyult de a legjobb kocsinak tartam mai napig

2014. jún. 30. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!