Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehetne vontatni?

El lehetne vontatni?

Figyelt kérdés
Amerikában népszerűek, illetve Párizsban is láttam jópár lopós-kocsit (vontató autó, ami az autó vmelyik tengelyét megemelve elhúzza azt) és felmerült bennem a kérdés, hogy ha van egy elsőkerék hajtású kocsim (mint az autók 95%-a), amit sebességben hagyok (első tengely blokkolva) és behúzom a kéziféket (hátsó tengely is), akkor azt így nem is lehet elvontatni? Párizsba mindegyik húzott éppen vmi átlagos (többnyire francia) városi autót, ezért nem is értem, hogy miért nem csinálták ezt, kb 2 mozdulat az egész és nem viszik el a kocsit.

#kézifék #lopós kocsi
2014. jún. 27. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Van amikor az első kerekek alá tesznek egy gurulós állványt.

Ezt úgy kell elképzelni hogy van rajta egy olyan kerék mint a bevásárlókocsikon, meg egy fémből készült keret amibe a az autó kerekeit teszik.

2014. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan egyszerű ám ez.. Még ezt is elvitték, bár nem volt könnyű:

https://www.youtube.com/watch?v=1NW48ZbRUpk

2014. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán mert elég feltűnő, hogy emelgetnek egy kocsit az utcán és átvontatják a fél városon
2014. jún. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, mintha Frao-ban is lett volna állvány a kerekeik alatt, nem ma voltam már ott. Köszi a válaszokat!
2014. jún. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!