Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől állhatott le a Suzuki...

Zsebvirág kérdése:

Mitől állhatott le a Suzuki motorja?

Figyelt kérdés

Egy 1.3-s 94-es Swiftről van szó. Ma autópálya kijárón hajtottam ki, mikor váltottam vissza 5-ből 4-be lassításhoz, kinyomott kuplungnál leállt a motor, de mikor felengedtem akkor beindult, utána semmi, ment rendesen.


Előtte 2 óráig ment a lámpa, rajta felejtettem. De nem volt semmi, 1 pöccre indult. Ment 1x-re pendrájvról zene, világítás. Talán a kicsit merült akksiról lefogyott a szusz és nem maradt a gyújtásnak?



2014. jún. 27. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs köze az akksihoz.

Nem tudom a Swiftnél, hogy van megoldva az alapjárat szabályozás de azt nézném meg első körben.

2014. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az lesz a baj, sokszor lámpánál gáz kell mert leállna.
2014. jún. 27. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy fojtószelep tisztítással megúszod, de ha esetleg mégsem akkor a alapjárati motort cseréld ki először. :) valószínőleg. akksinak nincs köze hozzá.
2014. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alapjárati motor mennyibe fáj?
2014. jún. 27. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
menj be egy suzuki bontóba..ott kérdezd.
2014. jún. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ingadozik az alapjárat,vagy eleve alacsony?

Nagyon nem mindegy...

2014. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 ezertől van alajpárati motor kb. de ha az szaar vagy el van koszolódva, akkor jellemzően ingadozik az alapjárat, illetve a megszokottnál magasabb, főleg meleg motornál. esetleg még a gyújtás elósztó fedelet ha leveszed ott az érintkezők szoktak oxidosak lenni, meg kell kapargatni kicsit. Bár az inkább idnításnál szokott lenni hogy egyszer csak nem indul be.
2014. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan már volt, pörgött, pörgött induláskor, de nem kapta el, nem indult be. Most nem az a baj hanem hogy túl alacsony a fordulatszám.
2014. jún. 28. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én javasolnám még a lambdaszonda, ac pumpa és benzinszűrő ellenőrzését is.
2014. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!