Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom beállítani az...

Miért nem tudom beállítani az s50 váltoját?

Figyelt kérdés
Főtengelyt cseréltünk egy s50-es simsonban és észrevettük hogy hiányzik néhány hézagolólemez. Összeszereléskor pótoltuk őket de azóta nem tudom beállítani a váltót. Ha nem forog a motor akkor meg van minden sebesség de ha elindítom akor vagy 1-es vagy a felsők vannak meg az összes sosincs meg egyszerre. Azelött teljesen jó volt a motor nem is akartam hézagolni csak a szerelógyerek erősködött. A másik gond meg h nagyon szoros lett a blokk simán hajtja a hátsókereket üresben is és érezni h nem jár annyira könnyen mint kéne =S

2014. jún. 27. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza Mr kókányhoz,és mondd meg neki,hogy gyorsan szedje ki belőle,ami eleve benne sem volt..
2014. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja,azt elfelejtettem kérdezni..

Honnan is hiányzott pontosan a hézagoló lemez?

2014. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom vhol a váltó fogaskerekeknél asszem. Az a baj h a váltóhoz nem értek és csak annyit mondott h jé innen hiányzik puff be is rakott egyet.
2014. jún. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!