Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik legyen életem legelső...

Melyik legyen életem legelső saját autója?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Jogsi pipa és emellé kellene egy autó, ami kezdőautónak is megfelel, de mégse egy lada, mert azzal sosincs semmi gond.

3-400E-ig gondolkoztam. Nincsenek nagy vágyaim, de azért egy 21 éveshez passzoljon a járgány. Gondolkodtam VW Golfokon, Seat Cordobán, Opel Astrán... de nemigazán tudok dönteni, mivel nem volt részletes tapasztalatom hosszútávon vezetni ezeket.



Esetleg ötleteket tudnátok adni? Mind ezekre, amiket én írtam illetve ezeken felül


ui.:

- Necsak kinézetre vagy márkára kérek kommentet, tehát olyanok írjanak, akik értenek valamennyire hozzá és volt tapasztalatuk ekkora árkategóriájú kocsikkal.


21/f



2014. jún. 29. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nemakarsz egy suzuki swiftel égni akkor opel astra f,vw golf 3 talán
2014. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Opel Astrát tiszta szívvel tudom ajánlani. 8 éves korában vettem, 18 volt, amikor eladtam. Soha, semmi bajom nem volt vele, pedig nem sokat pihent szegényke.
2014. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
f astra szerintem is
2014. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Astrához már nekem is volt szerencsém. :) Egy J astrát bi-turbóval, esetleg egy régebbi 1.7CDTI H Astrát nagyon tudok ajánlani. Bár ezeknek az árához majdnem még egy nullát hozzáírhatsz az általad írt összeg végére.


Az öreg F Astrák is állítólag jók, ha kifogsz olyat, aminek még nem rohad a kasznija. De azért ne várj el tőle túlzott ergonómiát, mai extrákat és ülésbe préselő gyorsulást. Ez az autó nem erről szól. Persze A-ból B-be elvisz így is.

2014. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mitsubishi Colt, Suzuki Swift, Opel Astra F, Mazda 323, Toyota Corolla / Carina
2014. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Astrákat én is néztem, de valahogy nem fogott meg maga a kocsi. A Cordobában látom "valamit" ami tudom, hogy a szívemhez nőhet, viszont nem akarok egy rossz vételbe se beleszaladni.


Persze a kocsi nem gyorsulásra kell, nézzen ki valahogy, de a hegyre azért fel tudjon vinni, mivel elég meredek részen lakunk :)

2014. jún. 30. 11:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg nekem annyira az F Astra nem jön be, az Astra G-n gondolkodtam. Esetleg azzal kapcsolatban ötletek/vélemények?
2014. jún. 30. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
hát g astrát annyiért normálisat nem tudsz venni az már biztos
2014. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

és esetleg egy ilyen kis colt?

[link]

2014. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Golf III egész jó, csak rozsdásodik, az akksit mindig lemeríti,a hengerfejet 2évente cserélni kellett, stb... egy autószerelő barátomé amúgy. Astra F Classic volt a családban, teljesen jó kocsi, 6-7-8 litert eszik, attól függően, hogy milyen nehéz a jobb lábunk, kényelmes, kellően nyomatékos, még az 1.4 benzin motorral is.
2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!