Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi robogók közül ti...

Az alábbi robogók közül ti melyiket választanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezekből néztem ki konkrét típusokat:

Malaguti f12

Yamaha Neos

Piaggio Typhoon

Tauris Fuego


Mind léghűtéses, jó állapotú, nagyjából egy árban vannak. Melyiket választanátok közülük?



2014. jún. 30. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Most malagutim van de pl Neost is vennék. Ugyan azt tudja motorikusan, talán a világítása jobb lehet, de nem vennék rá mérget.
2014. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából azért nem tudok dönteni, mert a km állás nagyon eltérő. A Malagutiban 25 ezer van, a Neosban 9 ezer, a Piaggio-ban 15 ezer. A Taurist azért néztem ki, mert szinte még új, 2 éves, de azért az van a lista legalján.


Mi az a km, amivel még érdemes megvenni egy robogót?

2014. jún. 30. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én Malagutimban óra szerint 17.000 van de volt egy időszak amikor rossz volt a spirál, tehát közel 20.000 lehet benne, hacsak nem tekerte vissza az előző tulaj. A lényeg hogy még így is elég erős és keveset is fogyaszt.


Azt nem lehet kideríteni hogy vissza lett e tekerve az órája, úgyhogy az állapotot nézd.

A neos nem sportrobogó ezt valószínűleg nem egy fiatal suhancé volt, elképzelhető hogy megkímélt robogó. A Malaguti f12 viszont sportrobogó és a fiatalok körében közkedvelt. Rengeteg a tuningolt példány. Persze ki lehet fogni jót is.

Én azt tanácsolom hogy menj el és nézd meg mind a 2-t. Figyeld a sérüléseket, azt hogy egyenletesen húz e a motor, kérdezz rá hogy miket cserélt rajta(a kopott gumi szemmel látható és 1 db 10.000ft vagy több is lehet).

Ha közel laknál akkor elmennék veled megnézni

2014. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!