Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Volkswagen...

Első autónak Volkswagen Passat B5 1.9tdi? Vélemények, tapasztalatok, stb. Minden erdekel. Az is, h a 90le is jo vagy kell e 110?

Figyelt kérdés
Egyszeruen minden erdekel, hibalehetosegek, lengomar csere, ár, alkatrész ellátottság, stb..

2014. júl. 2. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép, jó, megbízható, van hozzá minden, könnyen javítható. Keveset eszik. Hiba lehetőség a futásteljesítménytől és a használattól függ ezeknél általában. Jó a 90 lovas is elnyűhetetlen dízel kimegy a világból.
2014. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kényelmes inkább fotelban ülsz mint autóban. Vezető oldali zár, zárszerkezet, ablakemelő ezek azért tudnak gyenge pontjai lenni mivel alumínium szerkezet, vagy jó vagy kuka.. Általában kuka.. Bontóban nincs.. Párezres kényelmetlenség.. 90 ló is elég, 110 az jobban megy persze.. kérdés előző gazdi cserélte e a vezérlést olajat stb. érdemes vásárlás után az összes ilyen gebaszt kicserélni leengedni..


Van szerencsém mostanság egy 96-os 90LE és egy 97-es 110LE-set hajtani naponta, húzásban mindkettő jó.


Ha világos bőr a belseje, akkor nagyon mutat, de még fingani se ér a csomagtérbe..


Működjön benne minden, add meg amit kíván, néha vidd el hosszú útra kihúzatni, azt kifejezetten kívánja.. Nem igazán városba ide -oda szaladgálós.. "Várost" itt egy 28000 fős fészket értek..


Kb ennyi Legutóbb bal gömbcsukló csere 12000+5000munkadíj se rossz..


Hát ennyi

2014. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
98as 90esem van 250e km van benne 640 volt lakkpattogás meg 2újjnyi rozsda a motorháztetőn. Nagyon elégedett vagyok bal első zár 3000ft felső lengőkarok 20000 munkadíjjal hátsó lengéscsillapító már rozsdás volt a rúdon a kopása 37ezer és magam raktam be meg turbó előtt van valami légszelep ez 12ezer volt. 5 literrel járok légkondi csak a városban nyomja meg jelentősen. Olaj meg vezérlés csere lesz esedékes még tél előtt az kb 50-60 között van munkadíjjal. Nem használom olyan sokat 1000-1500 havonta. Próbakörön vidd ki városból is és hajtsd meg 120-140 ig mert ha van vmi gáz olyankor vált szervíz módra és nem enged utána 3ezer fordulat fölé én csak hazaúton vettem észre kicsit megijedtem de csak a légszelep volt.
2014. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csányi Árpád válasza:
Hallik passat 1.9tdi milehet a baj leált a motor.. vezèrlès jó.adagolo jó mágnes szelep jó motor vezèrlő ír hibát
2017. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!