Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen lézerblokkolót vegyek?

Milyen lézerblokkolót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami a legmagasabb hatásfokon működik. Az ár nem számít csak sok a kínai gagyi en meg nem érek rá most keresgélni.

2014. júl. 3. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Remélem továbbra sem fog senki segíteni neked törvényt szegni :)
2014. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Rengeteg félét lehet neten találni, de az ilyen kis radar jelző 8ezer forintos fosok semmit sem érnek.

Egy értelmesebb blokkoló ott kezdődik, hogy 100 ezer forint.

Itt ugyebár van az agy (szürke doboz) és ki kell tenned az elülső illetve hátsó rendszám fölé két kis szenzort.


Én ilyet használok


[link]


És eddig belefutottam már számtalan trafiba, de csekk még nem jött :D

Szóval ajánlani tudom csak.


[link]

Innen rendeltem.

2014. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy felénk pl ha traffiznak, akkor azt rögtön úgy csinálják, hogy ül a jard a traffizó kocsiban, és ha csúnyaság van, szól a 3 km-el arrébb "igazoltató" kollégáknak, akik rendszám és/vagy autó típus/szín alapján kiszednek, és azok rögtön meglátják a blokkolót a kocsin, akkor pedig rákefélsz, mivel már illegális...


egyébként nem is értem, hogy lehet még legálisan hozzájutni egy illegális eszközhöz...

2014. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legálisat.
2014. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!