Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal férfi (24 éves) Suzuki Swift tulajdonos?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy a régi swiftet jobban idősek használják, én fiataloknál nem nagyon láttam.

Kell idén egy autó és nem tudom hogy beérjem e egy swifttel vagy vegyek vmi kevésbé fapadosat.

A fenntartási költség is számít, viszont autómániás vagyok úgyhogy jó lenne egy szebb kocsi.


2014. júl. 3. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A Swift régi modellje a legjobb. Olcsó a fenntartása, viszonylag jó motor ami sokat kibír. Az újak szarok... Kocsinál sose a szépséget nézd hanem a megbízhatóságot. Egy nagy hibája van, hogy papír az autó szóval nem lehet neki nagyon húzatni mert könnyen ott maradsz benne.
2014. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, hogy te neked nem ciki egy swiftet vezetni! Én szerintem, gyűjts még egy kicsit és ruházz be egy kicsit nagyobb preztízzsel bíró autóra.
2014. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mai felfogás grat (Y) ki a francot érdekel ki mit gondol , hogy neked mid van, neked kell , hogy tetszen nem másnak, magadnak élsz , nem azoknak hogy ki mit gondol, ám meg sok fiatalt látok swifttel mert olcsó és megbízható, én simán tudnám neked ajánlani , de ha úgy gondolod akkor vegyél egy F astrát
2014. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kb semennyire se érdekel, hogy más mivel jár.
2014. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Napkiraly ***** válasza:
Mire vársz? Vedd meg, ennyi. 24 évesen nekem se volt különb autóm. Na és?
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 VarMa ***** válasza:

En szemely szerint nem szeretem a regi swiftet...

Meg mondom mi miatt: nekem tul fapados, de egy teny iszonyu megbizhato auto ami elvisz a-bol b-be es az alkatresz ara verhetetlen...

A fogyasztasa is eleg jo, es az 1.3-as mar dinamikusnak is mondhato...

2014. júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek arról ha egy fiatal férfi (24 éves) Suzuki Swift tulajdonos?"


Nincs véleményem ilyesmiről, úgy általában nem érdekel ki mivel jár. A saját dolgommal törődöm.


"Úgy vettem észre hogy a régi swiftet jobban idősek használják, én fiataloknál nem nagyon láttam. "


Szerintem ez leginkább nyagi helyzettől és nem kortól függ.


"Kell idén egy autó és nem tudom hogy beérjem e egy swifttel vagy vegyek vmi kevésbé fapadosat.

A fenntartási költség is számít"


Ha telik jobbra/drágábbra vegyél, ha nem telik ne vegyél.


" viszont autómániás vagyok úgyhogy jó lenne egy szebb kocsi."


Autómániás vagy, de elképzelésed sincs mit vegyél és itt várod kérdésedre a választ. Amíg nem tudod, addig szerintem vegyél - lélegzetet, mert az tényleg kell. Az új autódhoz - bármi is lészen a jövőben - sok sok balesetmentes kilómétert kívánok!

2014. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*kilométer
2014. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, hétfő óta vagyok egy ezres Suzukinak a boldog tulajdonosa :)))
2014. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg ilyen van. Mármint fiatal férfi Swiftben. Konkrétan ilyen ismerősöm is van. Valamint láttam már nagy darab kopasz kigyúrt fickókat is régi két ajtós Swiftből kiszállni.
2014. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!