Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, megfelelő ez a...

Motorosok, megfelelő ez a motoros-ruházat összeállítás?

Figyelt kérdés

Hétfőn kaptam meg az Aprilia RS125-ös motoromat (39 Le), és ruházat vásárlás előtt állok. Kinéztem már ruhákat, de még nem vásároltam ilyen dolgokat eddig, és nem nagyon értek hozzá. Ime a kinézett ruhák:

bőr ruha: [link]

csizma: [link]

kesztyű: [link]

bukósisak: [link]


Mi a véleményetek ezekről a dolgokról, megfelelő a biztonság szempontjából? Válaszaitokat és segitségeteket előre is köszönöm! Üdv mindenkinek


2014. júl. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztonság szempontjából tök jó szett.


Más kérdés, hogy ha 20 foknál melegebb van és 150-nél lassabban mész akkor a töködből sütőtök és tükörtojás lesz 15 perc alatt.


És gondolom azért azzal a 125-ös seggrakétával nem hosszútávú sztrádafutásokat tervezel...


Nagyon biztonságos az egybe bőr ruha de rettentő kényelmetlen, télen hideg, nyáron meleg. Nekem 15-25 fok között vált be, ott is csak akkor, ha MÉSZ, nem mondjuk városba szüttyögsz.


Dzsekiből én is bőrt hordok, nadrágom is van bőr, de tényleg nagyon ritkán veszem fel. Inkább valami jó szövet nadrágot ajánlanék. Jó márka abból is jól véd, bélése kivehető, hidegbe és melegbe is komfortosabb lesz - na meg sokkal kényelmesebb!

2014. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából inkább pályán fogom használni a motort, és nyár vége felé vagy jövő tavasszal jön az RS250. A ruházatot azt úgy tervezem hogy több éven át fogom használni.
2014. júl. 4. 06:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó összeállítás! A ruha a legfontosabb! Bár kánikulában én is hanyagolom a bőr cuccot! Írtad ez után RS250et akarsz! Miért nem veszel inkább egy 4T 400-at?
2014. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4T-ben majd az RSV4 Factory lesz. Jelenleg még a 2T korszakomat élem/kezdem élni. Valamiért még most jobban tetszik a 2T pörgése.
2014. júl. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!