Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A GM botrány miatt van esély,...

A GM botrány miatt van esély, hogy az Opel is eltűnik a süllyesztőben?

Figyelt kérdés

Csak, mert én utálom az Opeleket.

[link]


2014. júl. 3. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

"csak, mert én utálom az Opeleket" - hány éves vagy, 4?

Toppantottál is mellé, miközben a kérdést kiírtad? ... és kiabáltad, hogy "mostakarom!"

2014. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy teljesen meghal a GM, vagy esetleg a GM-el együtt az Opel. Ha bekövetkezne egy ilyen eset, akkor biztos vagyok benne, hogy egy indiai vagy kínai befolyásos ember újraélesztené a nagyobb GM márkákat, szerintem például az Opelt is. A SAAB-bal is így történt, általában a potens autógyártókat fel szokták vásárolni ha szorul a hurok.
2014. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes." túlterhelt kulcskarikák súlya alatt az autó slusszkulcsa elfordult a gyújtáskapcsolóban".

Manapság egy kulcs működtet mindent (gyújtás, zárak, csomagtartó) az autóban. Mi az, hogy túlterhelt kulcskarika??????? Ez is csak az Egyesült államokban fordulhat elő, hogy nem konstrukciós-, vagy szerelési hiba miatt okoz problémát egy autó, hanem "nem rendeltetésszerű használat" miatt és emiatt a gyártót marasztalják el. (Ugye mindenki emlékszik a gyártó által elveszített perre, ami után valamelyik amerikai államban kötelezően bele kell írni a mikrosütő használati utasításába, hogy tilos macskát szárítani a mikróban!!!!!)

Szerintem szánalmas. Szerintem!



[link]

2014. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
opel azért jó nevű autógyártó nem fog a süllyesztőben kikötni, én meg azokat utálom akik az opelt utálják de miért utálod az opelt gyerekkorodban megharapott egy vagy megerőszakolt
2014. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"Csak, mert én utálom az Opeleket."


A kérdés egész jó lett volna, ha ezt a kishitű idióta megjegyzést nem fűzted volna hozzá. Így viszont rögvest rájöttünk, hogy neked még az Egri csillagokat kell olvasnod, mert szeptemberben felelned kell belőle!

2014. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hulladékok. Sokat esznek, zabálják az olajat. Nem véletlenül veszteséges az Opel magában is.
2014. júl. 4. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Te pedig szűklátókörű vagy. Esetleg ostoba. Vagy előítéletes? Vagy tán valami trauma ért gyerekkorodban egy Opelben?
2014. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

" Sokat esznek, zabálják az olajat"

ez honnan veszed,

átlagos fogyasztás, semmi olaj utántöltés nem kell 2 csere között...

2014. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérdező, együtt érzek Veled! Én is utálom az Opelt! Olyan jellegtelen autókat gyártanak... ráadásul az autóik nehezek, sokat esznek... Egyszerűen nem értem azokat az embereket, akik pénzt adnak egy Opelért!

A kérdésedre a válasz: sajnos nem :-( Nem döglik meg az Opel, pedig meg kellene (meg a Fordnak is...). Azért nem tűnik el a süllyesztőbe, mert egyrészt az elmúlt években jelentős konszolidációt hajtott végre az Opel. Másrészt az Opel testvér márkája, a Chevrolet (Darwoo na az is mekkora roncsokat gyárt...) nem fog új autókat forgalmazni Európában, így segítve az Opelt. Úgyhogy sajnos az Opel hiába rúgta már az utolsókat, velünk marad. Pedig igazán tökre mehetett volna... Nekem nem hiányzik.

UTÁLOM AZ OPELT!!!

2015. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!