Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50ccm-es motort vegyek?

Milyen 50ccm-es motort vegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy gyors legyen,földúton,kövesúton elmenjen. Emellet az is számítana hogy azért jól is nézzen ki,"menő" legyen és hogy kényelmes is legyen.Falun lakom, kisebb túrákra használnám,(mezei lazább utakon szépen lassan),néha városba menni haverokhoz és max 160 000Ft-ot költenék rá. Endúró vagy sport motor,vagy kis chopper....?

2014. júl. 4. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Derbi Senda, Yamaha DT, Suzuki TS, Fantic Motor Caborello, Aprilia RX, Rieju RR
2014. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Haföldúton is használnád, akkor sportmotor, chopper (az mindenképp kilőve. 50ccm-s? o.O Tudom, hogy létezik, de nagyon illúzióromboló...) kilőve. Azendurókat előttem már felsorolták ebben a szegmensben, nem tennék hozzá semmit, inkább elvennék: Mégpedig a Fantic-motort. Még sosem hallottam róla, elég kínainak hangzik, de lehethogy tévedek. ezért a bizonytalanság. Volt kínai 50-esenduróm (vagyis szupermotóm), szóval nem alaptalanul intelekóva a kínai gépektől. A többi jó, én azok közül is a DT-t választanám :)
2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MIndenféleképpen váltós legyen!

és szerintem endúró kell neked.

Kis chopper nem jó földes útra meg a sport sem

2014. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Romet CRS 50 Peda Enduro 50 4T
2014. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!