Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pneumatikus központi zárra...

Pneumatikus központi zárra univerzális távirányító bekötése. 0,5 mp-es jelből 3 mp-es jelet szeretnék. Mivel oldható meg? 2 szál, változó polaritás.

Figyelt kérdés

Infrás gyári távirányító problémázik, irreálisan drága lenne, adtak egy univerzális bicskakulcsosat. Chipet átraktam, kulcsot is, hibátlan....

Próbáltam a benti kapcsolóra tenni, a pneumatikus egységre is, bezavarja, hibakódot generál. Csak ha motor 2 szálára teszem, akkor nincs baj.

Az új modul 0,5 mp-es jelet küld, viszont nekem 3 mp-ig kellene, hogy megfelelő vákuum keletkezzen.

Milyen megoldást javasoltok? 2 szál, változó polaritás.



2014. júl. 5. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A vezerloben a kimeneti jelet jo esetben rele allitja elo, ha a tekercsel parhuzamosan kotsz egy kondenzatort akkor a rele hosszabb idejig lesz Csukva. Ha elektronikus akkor egy monostabil multivibratorra lesz szukseged eleg egyszeru allatfajta.
2014. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Relés kapcsolású. Sajnos önfejű voltam, vettem 2 időrelét, 6 kockarelét, nyákra raktam, bedobozoltam a modullal együtt, 2 az indexet villogtatja.
2014. júl. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!