Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni 1-1,5 millióért VW konszernen belül?

Figyelt kérdés
Ne vitatkozzatok, hanem segítsetek kérlek. Ha lehet, indokoljátok is meg! 185cm magas vagyok, és szeretnék is elférni benne. :)

2014. júl. 5. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sharan. Abban elférsz. Egyébként mire kellene? Mennyit mész vele előreláthatólag? Hányan kell beleférjetek??
2014. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jetta octavia ezek azért néznek ki valahogy és el lehet bennük férni és ha jó gazdája volt akkor még megbízhatóak is
2014. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
max. 4 személynek kényelmes legyen és mögöttem is elférjen egy felnőtt... Évente kb 20.000km.
2014. júl. 5. 15:19
 4/9 anonim válasza:
Arra figyelj hogy ha veszel autot legyen minnel kevesebb kilometer benne hogy ne mas alltal elhasznalt roncsot es nyugot vegyel a nyakadba mert sokan ebbe a hibaba esnek megveszik olcson es juj de jo van egy jo verdam aztan napok mulva jonnek elo a hibak de mivel olcson vetted nem sok helyre mehetsz panaszra .. figyelj arra ha mesz vele egy ideig a viz melegedik e-mert sok auto telen elmegy de ha jon a meleg es felfele mesz magaslatnak vagy oda lepsz egy kicsit neki --arrol nem is beszelve ha beragadsz egy kozlekedis dugoba akkor az autnak keves hutese van mert all es nem jon szembe szel de a motor melegszik na akkor a viz is melegszik es meg fel is forrhat..Szoval ezekre orientalodjal hogy a kocsi oreg es ha hideg nezzed elosozr meg hogy leveszed a hutosapkat es megnezed a viz milyen szinu.. ha voros vagy koszos szinu akkor valoszinu hogy ha nem is hengerfejes de fogy a viz es utanna kell tolteni ami megint nem jo tehat ilyet en nem vennek meg ja persze ha feher vagy zoldes a viz az azt mutatja hogy fagyallo van benne es a viz tiszta es nem fogy vagy nem forr fel tul koran ez jo jel ezt az autot ebbol a szemszogbol meg lehet venni de meg sok dolog van amire figyelj ha hasznalt kocsit veszel..valto olaj ..milyen a motor olaj mennyire dzsuvas ha kiveszed a olaj palcat megnezni szoval jo ha valakivel mesz es sok szem sokat lat mert ami neked elkeruli a figyelmedet az masokan esetleg a szemebe ottlik..ha kereskedonel veszel akkor tudd meg mennyi garancia jar a szekerhez es olvass a szerzodesben a sorok kozott milyen buktatok vannak mi kit terhel mert szeretnek rad sozni autot aztan ha gond van akkor megmagyarazzak hogy ja pont ez nem lessz takarva es ez pont nem az o bajuk hanem te megvetted a kocsit a te bajod..szoval akarmit veszel ezekre orientalodj es figyeljed mert ha megvetted es kifizetted nehogy te vagyel egy masok alttal levett gondot a te hatadra masok gondjat amivel megrontod az ujjonan vettautod ormet mert egy nyugot vettel a nyakadra...
2014. júl. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Skodát.
2014. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 190 centi magas vagyok, városban egy Skoda Fabiát használok, de teljesen jól elférek benne. Ezt mondjuk csak példaképp említettem, én inkább egy SEAT Toledo-t vagy Leont ajánlanék a konszernen belül. Ha főleg lakott területen kívül/autópályán lenne használva akkor az 1.9 TDI egy nagyon jó választás. Amúgy 1.6 benzines még jó bele (ne foglalkozz a h.ülyeségekkel, hogy problémás motor, teljesen rendben van). Ezek a legszebbek szerintem, illetve nagyrészt jól is vannak felszerelve.
2014. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, az 1.6 benya elég sokat eszik... Mindenképp 1.9 TDI-t szeretnék :)
2014. júl. 10. 01:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond az 1.9-es TDI-vel. Nagyon nézesd át, megfelelő szakemberrel és akkor nagy baja nem lehet. Egyébként futásteljesítményt ha csak nem olyan egetrengetően sok fölösleges nézni. 200-300 ezer meg se kottyan ezeknek a motoroknak. Szerintem amúgy 500.000 km-t is simán bírják.
2014. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1.9TDI Leon vagy Toledo ne vegyél skodát tucatautó .
2014. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!