Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz E220 D Avantgard...

Mercedes Benz E220 D Avantgarde vélemény? (W210)

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 14:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, automata és 95 lovas!
2014. júl. 5. 14:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Ööö kicsit gyenge! Sokat fog enni!
2014. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy ez le van butítva. Ha feloldanánk a butitást, akkor jobb lenne? :D
2014. júl. 5. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát te tudod amúgy, de maximum optimalizálni lehet a motort. Ezzel nyersz vagy 10 pacit mivel legjobb tudásom szerint szívó dízel. Ha nem akkor 25 paci. De ez a modell híresen rozsdásodik, és szinte mind tekerve van. Nagyon kevés a patent gép. Én inkább néznék valami japán szekeret.


Nem tudom hogy mennyit szánsz rá de:


[link]

2014. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hehe, ilyen volt a Most Wanted -ban! :D

Amúgy inkább nem mondanám meg mennyit szánok rá, mert elküldtök a fenébe! :D

2014. júl. 5. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem küldünk el a fenébe. Nem kizárt kifogni/bemákolni egy jó állapotú W210-et olcsón, csak nagyon kicsi az esélye. A jó állapotú példányokkal nincs túl nagy gond, még a rozsdásodás sem vészes ( ismerősöknek van, az 5 évvel fiatalabb Mondeo sokkal durvábban rohad), de ha csillaggarázsban lakott, akkor...


Ahogy írták, lomha lesz, nem is kicsit. Egyik cimbinek 134 lovas automata W210-e van (3.0 szívódezső), az sem egy rakéta. Kényelmesen el tudsz vele kocsikázni, de a száguldás, előzés az kilőve, még azzal is.

2014. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 VarMa ***** válasza:

ha a menetteljesitmenytol el is tekintunk, akkor meg ott van hogy ezzel a motorral eloszeretettel hasznaltak a taxisok...

Ez meg a jo fajta adagolos motor ami elsokorben nagyon jol hangzik de ezekben minimum van 7-800e km...

A w210-es az egyik legjobban rohado mercedes-ek egyike...

Lehet szerencsed de az osszes autora igaz az a mondas hogy olcso husnak hig a leve...

Egy automata felujitas vagy csere sem all meg 200e alatt...


Nekem volt w210-esem, 97-es volt 420 V8 benzin, masodik tulajtol vettem, az enyemnek a belseje volt leelve egy kicsit, ujra kellett borozni a vezeto ulest es cserelni kellett a teto karpitot es nehany apro sallang kellett hozza. Nekem a rozsdaval csodaval hataros modon nem volt gondom, talan azert mert Floridai auto volt majdnem 15 eves koraig...

2014. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ilyenünk pályán 5,5 l-t eszik.

Rozsdán kívül nincs vele semmi baj.

1,5 milliótól nézz.

2014. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!