Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra a 94 évjáratú...

Opel vectra a 94 évjáratú kuplung hibásodott meg. Szerelő azt mondat nekem hogy kuplung szettes. Létezik kamu alkatrész hozzá?

Figyelt kérdés

nos én szeretném olcsón megúszni a dolgot ezért neten keresgéltem hogy melyik a legolcsóbb kuplung szett. találtam is eggyet az olx en (régi aprod). igen olcsón van fenn ezért arra jukadnék ki hogy vannak kamu gyármányok hamis márkák amikre adnak garanciát meg vagy tényleg létezik olcsón kuplung szett mert alig birom elhinni. vagy kamu? segítsetek már eldönteni. itt van egy két link hogy tisztább legyen. [link]

[link]



2014. júl. 6. 16:39
 1/4 kata kata ***** válasza:
Emailban érdeklődd meg tőle a szett árát.Az az összeg amit írt csak azért van mert valamennyit kötelező írni.
2014. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj egy motorkódot és megnézem neked melyik a legolcsóbb hozzá.
2014. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

[link]

2014. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz
2014. júl. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!