Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen csavarok kellenek egy...

Milyen csavarok kellenek egy Simsonhoz?

Figyelt kérdés
Történet a következő: a Simsonomat darabokra szedtem, mert átfestettem.. (elég sok helyen volt rozsdás meg nem volt rajta már festék)Úgy döntöttem, hogy a csavarokat is kicserélem valami saválló csavarra is... (láttam neten olyanokat, hogy készletben lehet kapni hozzá csavarokat... de inkább megveszem magam egyenként a csavarokat, anyákat és alátéteket..) Nos a kérdésem az lenne, hogy milyen méretű és hosszú csavarok kellenek nekem ehhez? (amiket kiszedtem belőle jelenleg nincs itthon, mert a blokkot odaadtam egy ismerősnek, hogy újítsa már fel nekem... és mivel az összes csavart 1 dobozba raktam bele így nem válogattam ki..) Nos akkor ha lenne valaki olyan rendes és tudja akkor leírná nekem a csavarokat amikre szükségem lehet, hogy a vázból újraépítsem a motoromat? (ha jól láttam M6 - M10-ig kell hozzá minden)

2014. júl. 7. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem válogattad ki akkor,válogasd ki most,és látni fogod milyenek kellenek.De a hatos csavar helyére ne tegyél tizest.
2014. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!