Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Miért van az hogy a...

Ricsi+++ kérdése:

Üdv! Miért van az hogy a robogóm nem kap benzint? Többi lent.

Figyelt kérdés
csak úgy kap a karburátor benzint ha bele szívok a vákuum csőbe.. akkor el is indul de ha ki fogy a karburátorból akkor le is áll már néztem mindent :S néztem a benzin csapot a fúvókákat az úszót is néztem , ja és volt olyan hogy le állítottam a robogót és folyt a benzin magától , ki szettem a benzin csapot ki tisztítottam a benzin csapot! akkor nem folyt de most meg meg kel szívnom a vákuum csövet hogy elinduljon ..... aki tud az segítsen Köszi ! amúgy Yamaha Sailentról van szó :)
2014. júl. 7. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a csap.
2014. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakszom mennyiért lehet (ne) venni bele csapot?
2014. júl. 7. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Gúgli a barátod.
2014. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most az van hogy meg cseréltem 2 csőt a karbin most folyik a benzin a karbiba, de viszont igy meg nincs alapjáratom..:/ mert ha vissza teszem a csövet akkor meg van akkor még is a benzin csap rossz ? vagy a Karbi?
2014. júl. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!